На голову Новини ДБР тимчасово очолила Венедіктова Ірина !

ДБР тимчасово очолила Венедіктова Ірина !

1062
0

Президент України Володимир Зеленський призначив Ірину Венедіктову виконуючої обов’язки голови Державного бюро розслідувань.

Що відомо про депутатку від “Слуги народу”?

📌 Біографія
Ірина Валентинівна Венедиктова народилася 21 вересня 1978 року. Вищу освіту здобула в Харківському національному університеті внутрішніх справ. У Chartered Institute of Arbitrators вивчала міжнародний комерційний арбітраж.

📌 Кар’єра
▫️Сегодня Венедиктова – завідувач кафедри цивільно-правових дисциплін інституту ім. В. Н. Каразіна в Харкові, професор юридичних наук. У команді Володимира Зеленського стала експертом з питань проведення судової реформи.

▫️Венедіктова входить до редакційної колегії журналів “Медичне право” і “Приватне право”. Займає посаду віце-президента Фонду медичного права та біоетики України, очолює спеціалізованої вченої ради юридичного факультету.

▫️Іріна Венедиктова – суддя в третейському суді при ВГО “Фундація медичного права та біоетики України”. Радник з питань юридичного аудиту в угодах по злиттю і поглинанню в юридичній фірмі “Arbitis”.

▫️Является автором більше 150 опублікованих наукових робіт.

▫️Входіт до складу команди експертів і радників українського президента Володимира Зеленського.

📌 Особисте життя
Заміжня за Денисом Колесніковим. Подружжя виховує дочку Аделіну і сина Данила.

📌 Декларація
▫️В відкритому доступі є тільки декларація за 2015 рік. Згідно з документом, у власності у Венедиктової офісні приміщення площею 150 кв.м., паркувальне місце. Дітям належать два житлових будинки і дві земельні ділянки.

▫️Новая в.о. глави ГБР задекларувала дві пари дорогих годинників: Rolex, оцінений в 100 тисяч грн і Hublot вартістю 115 тисяч грн.

▫️В декларація також йдеться про авто Porsche Cayenne 2014 року випуску. На момент покупки він коштував 867 млн ​​грн. Також Венедиктова володіє машиною ВАЗ 21213 2003 року випуску і Hyundai Accent 2011 року.

▫️В власності чоловіка – автомобіль Mazda СХ-7 2006 року випуску. На батька зареєстрована Toyota Camry 2012 року.

▫️На банківському рахунку в 2015 році зберігалося 20 тисяч доларів, 5 тисяч євро і 32 тисяч гривень. Готівкою – 550 тисяч гривень.

Джерело