На голову Політика ДБР розслідує, чи відмивала “Батьківщина” Юлії Тимошенко гроші. А факти є!

ДБР розслідує, чи відмивала “Батьківщина” Юлії Тимошенко гроші. А факти є!

161
0

Суд зобов’язав Державне бюро розслідувань відкрити провадження щодо ймовірної легалізації коштів партією “Батьківщина” Юлії Тимошенко за скаргою юристів проекту “Тисни”… Бо факти є!

У ДБР заявили, що вже розпочали досудове розслідування.  

Спонсори дали «Батьківщині» 7,5 млн грн. Майже всі живуть на Київщині.

Гроші перераховували часто в один день та однаковими сумами. Кошти нібито надавали безробітні, пенсіонери, медики, освітяни. «Батьківщину» фінансували навіть спостерігачі Царьова та Королевської. Звичайні люди та дехто з депутатів твердять, що ані копійки «Батьківщині» не давали!

Хто і як використав їхні документи — не знають. Але кажуть, що надавали їх представникам партії до виборів. «Батьківщині» загрожує призупинення держфінансування.

З державного бюджету ця партія Юлії Тимошенко вже отримала майже 14 млн грн. !!!

У рамках перевірки, ініційованої НАЗК, співробітники Нацагенства з’ясовували у «донорів» «Батьківщини» чи вони справді перераховували власні кошти на рахунок партії.

Представники ЧЕСНО мали нагоду фіксувати цей процес.

Пенсіонерка Ольга Володимирівна з-під Василькова надає пояснення НАЗК і розповідає, що коштів «Батьківщині» не перераховувала, ймовірно це могла зробити її невістка-депутатка від «Батьківщини». Однак і та заперечує, що здійснювала перекази.

Більшість «вкладників» вперше дізнаються про те, що перераховували комусь кошти саме від працівників агентства. Люди здивовані і налякані тим, що їхні персональні дані використовують сторонні особи.

Для перерахунку коштів на користь партії потрібні паспортні дані, ідентифікаційний номер, адреса проживання та номер телефону, за якими і можна все прояснити…

Ось це будинок у Василькові, де нібито проживає один зі спонсорів партії «Батьківщина», який лише у четвертому кварталі перерахував на партійний рахунок близько 4 тисяч гривень. Вірите у ТАКУ “щедрість”?

Нагадаємо:

  • Раніше розслідування “Наших грошей з Денисом Бігусом” щодо партійних фінансів виявило суттєві невідповідності між звітом і реальними внесками, що здійснювали донори ВО “Батьківщина”.
  • Згідно зі звітами 2016-2017 років, партія нібито отримувала по декілька тисяч гривень від пенсіонерів, які розповідали, що насправді перераховували по 2, 4 чи 10 гривень.
  • Крім того, були виявлені випадки, коли вказані у звіті донори взагалі не мали відношення до ВО “Батьківщина” і спростовували будь-які внески.

  • 19 квітня 2017 року юристи “Тисни” (Bihus.Info) повідомили Генпрокуратуру про ознаки кримінального правопорушення, виявлені в ході журналістського розслідування.
  • Однак у ГПУ на це не відреагували, тому 25 квітня юристи звернулись до суду.
  • 2 червня суд задовольнив скаргу та зобов’язав прокуратуру внести відомості про справу до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
  • Пізніше юристи “Тисни” повідомляли, що розслідування за фактом недостовірних даних у фінансовому звіті “Батьківщини” навмисне затягується, оскільки за 8 місяців слідчі Подільського райуправління поліції у Києві допитали лише 2 свідків по справі, які  підтвердили, що внесків на користь “Батьківщини” не здійснювали!
  • Після запуску Державного бюро розслідувань юристи “Тисни” звернулись до новоствореного органу, щоб відкрили провадження за статтею про ймовірну легалізацію коштів…

 

 

 

джерело: https://www.pravda.com.ua/news/2019/02/14/7206626/

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я