На голову Економіка ДБР проводить слідчі дії в Міненерго.

ДБР проводить слідчі дії в Міненерго.

38
0

Перезапуск ДБР - Рада затвердила поправку про дострокове припинення  повноважень директора ДБР » Слово і ДілоДержавне бюро розслідувань проводить слідчі дії в межах кримінального провадження, розпочатого за зверненням Міністерства енергетики, повідомляє пресслужба міністерства.

Міністерство звернулося до ДБР 29 січня 2021 року за результатами внутрішнього аудиту.

«Предметом перевірки був процес передачі в експлуатацію газорозподільних мереж та їх складових, що належать державі і питання надходження коштів за цю експлуатацію до державного бюджету. Аудит проводився за період з квітня 2017 по січень 2021 р», – йдеться у повідомленні.

У Міненерго наголосили, що надають максимальне сприяння співробітникам ДБР у проведенні слідства.

Читайте:  Офіс Генпрокурора веде низку проваджень щодо Нафтогазу

Нагадаємо, у лютому 2021 облгази, які займаються розподілом газу до українських споживачів, через порушення з боку Міненерго не сплатили до державного бюджету понад 1,5 млрд грн. Про це стало відомо в результаті перевірки, влаштованої Департаментом внутрішнього аудиту Міністерства енергетики України.  Ці порушення виявились у підписанні з операторами газорозподільних мереж (ГРМ) Договорів експлуатації газорозподільних систем або їх складових.

У пресслужбі Міненерго зазначили, що «операторами ГРМ протиправно отримана вигода у вигляді використання ними державного майна на безоплатній основі, а також завдано істотної шкоди державним інтересам, оскільки державний бюджет за період з 01.05.2017 по теперішній час недоотримав кошти від операторів ГРМ за використання державного майна». Вказано, що розрахункова сума недоотриманих бюджетом надходжень за період з травня 2017 року по грудень 2020 року включно становить 1 млрд 550 млн гривень.

Джерело

#влада #міненерго #кму #дбр

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я