На голову БЛАГОдійність Дас Іст Робота в METRO!

Дас Іст Робота в METRO!

574
0
Немає опису світлини.Як це, зробити крок назустріч змінам заради благополуччя мільйонів людей? Та чого досяг український бізнес за п’ять років? Відповіді на ці та багато інших питань підготував
Глобальний договір ООН в Україні

у огляді щодо прогресу бізнесу в Україні у досягненні Цілей сталого розвитку. Це надихаючі історії компаній, що прагнуть розвивати нашу країну та допомагати своїм відповідальним веденням бізнесу.

«Ти зможеш – METRO допоможе» – так звучить слоган ініціативи МЕТРО, яку компанія присвятила боротьбі з голодом та зменшенням кількості відходів у харчовій промисловості. Вже дев’ятий рік поспіль METRO Україна спільно зі своїм надійним соціальним партнером – КМБФ Фудбенк (Food Bank Ukraine) керуються Цілями сталого розвитку №1: «Ні бідності» та №2: «Ні голоду», щоб допомагати людям та нашій планеті.
Саме їх компанія представила своїм практичним кейсом в огляді Глобального договору ООН щодо прогресу бізнесу в Україні у досягненні Цілей сталого розвитку.
Сьогодні Україна вперше звітує перед світовою спільнотою про досягнення Цілей сталого розвитку до 2030 року. Нам є ще над чим працювати, проте це є гучним закликом саме до спільних дій!
#влада #метро #бізнес