На голову Новини Далі буде гірше, – німецький експерт про Україну

Далі буде гірше, – німецький експерт про Україну

130
0

Наприкінці жовтня в Берліні відбувся Українсько-німецький бізнес-форум, на який зібралися більше 500 представників українського та німецького бізнесу.

На цьому форумі був присутній і Голова правління Східного Комітету Німецької Економіки професор д-р Райнер Лінднер, який поділився своїми думками щодо ситуації в Україні.

На його думку, поки дефолту вдається уникнути завдяки іноземним донорам, однак це не відміняє того факту, що економіка країни котиться у прірву. Безумовно, як вважає Лінднер, однією з головних причин є і війна на Сході та окупація промзони. Проте, і політика нинішнього уряду також не втішає.

Крім того, слід брати до уваги, що в такій ситуації Україна надовго потрапляє у залежність тих же іноземних донорів.

Щодо реформ, які начебто проводить український уряд, експерт висловися так:

“Як люблять говорити про реформи в Україні – вони стартували. Проте, якщо задуматись, то досі в Україні немає жодного судді, який до кінця довів справу за звинуваченням у корупції і виніс вирок! Це показує, що досі боротьба з корупцією не принесла жодного результату! Звільнення суддів та корумпованих чиновників не є боротьбою з корупцією, тому що ніхто не дає гарантії, що нові будуть відрізнятися від старих. Потрібна функціонуюча правова система, де корупція буде покарана! Досі цього немає”.

Якщо і далі так продовжувати, то ситуація ставатиме дедалі складнішою.

firstsocial.info

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я