На голову Економіка Д.Арахамія:”У держави немає бази даних домогосподарств України”.

Д.Арахамія:”У держави немає бази даних домогосподарств України”.

167
0
Д. Арахамия: В Украине могут ввести "интеллектуальный локдаун" / ОбществоГлава фракції “Слуга народу” Давид Арахамія заявив, що на сьогодні влада працює над розв’язанням питання з багатомільярдним боргом населення в сфері житлово-комунального господарства.
Глава фракції “Слуга народу” Давид Арахамія заявив, що на сьогодні влада працює над вирішенням питання з багатомільярдним боргом населення в сфері житлово-комунального господарства. За його словами, про повне списання боргів не йдеться, тому що це несправедливо по відношенню до тих, хто регулярно роками оплачував комуналку.
Про це Давид Арахамія розповів в ефірі програми “Хард з Влащенко”.
“Тут питання дуже багатогранний. Ми сьогодні про справедливість. Ви вчасно платите? Ви не буде прикро, що ви 10 років чесно платили, а хтось – ні і йому все списали? Ви будете вважати це справедливим? А якщо 10 років не платить прокурор, у якого була зарплата 15000 гривень? Дуже часто саме такі і не платять, чомусь”, – зазначив глава фракції” Слуги народу “.
За даними Держстату, борг за ЖКП складає більше 81 мільярда гривень. Однак Арахамія пояснив, що цифри фактично різняться і йому встановити точну суму поки не вдалося.
“Там ці цифри настільки різняться, в десятки мільярдів. Для того щоб прийняти рішення, завжди потрібно розібратися: хто це? Скільки цього років і де ці люди зараз? Це не при нас було згенеровано, це 30-річна історія. У рамках аудиту країни потрібно робити верифікацію. Це досить складна річ, тому що у держави просто немає бази даних домогосподарств України – скільки там людей, скільки вони споживають електрики, газу і так далі”, – розповів Давид Арахамія.
На уточнююче запитання, а як тоді влада керує країною, якщо у неї банально немає бази даних, в тому числі і про кількість населення в Україні, він відповів, що “ось так країною все життя і управляли”.
“Просто взяли реєстр померлих людей і реєстр одержувачів соцдопомоги, їх один з одним з’єднали … Там цілі” потьомкінські села “! Люди, які давно померли, отримують соцдопомогу. Зараз постійний процес йде – вичищення цих реєстрів”, – розповів він.
Однак додав, що на сьогоднішній день робота ведеться. І вже в кінці квітня буде представлений законопроект – “перший крок” у вирішенні питання про борги.

“Ми вже зараз починаємо роботу над боргами. Не хочу спойлерів. Є велика проблема з трикутником газопостачальної компанії і” Теплокомуненерго “. Вони всі у величезних боргах, через це у них немає можливості приходити в банки, брати кредити, щоб купити газ по низькою ціною, закачати в сховище і продавати потім по цій низькою ціною як тепло для свого населення. Ось це перше, над чим ми працюємо. до кінця квітня, я думаю, ми якусь конструкцію тут відпрацюємо у вигляді законопроекту”, – розповів Давид Арахамія. 

Джерело

#влада #комуналка #тарифи #корупція

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я