Політика Cвiтoвi лiдeри oднoгoлoснo вiдмoвилиcя пiдтpимyвaти Пoрoшeнкa. Йoгo пoрa заaрeштoвyвaти …!

Cвiтoвi лiдeри oднoгoлoснo вiдмoвилиcя пiдтpимyвaти Пoрoшeнкa. Йoгo пoрa заaрeштoвyвaти …!

713
0

Cвiтoвi лiдeри oднoгoлoснo вiдмoвилиcя пiдтpимyвaти Пoрoшeнкa. Йoгo пoрa заaрeштoвyвaти за ВСІ “покращення” для України…

Команді Порошенко так і не вдалося сформувати міжнародні сигнали в свій захист від кримінального переслідування за державну зраду при підписанні в Мінську угод про необхідність погоджувати з лідерами окупованих територій часу переходу під український контроль свого власного кордону!!!

На захист Порошенко виступили лише два колишніх європейських функціонера – колишній шведський чиновник Карл Більдт, працевлаштовано пізніше в російський нафтовий бізнес і колишня депутат ЄП Ребекка Гармс, відома неадекватною підтримкою Парубія і Пашинського.

Ніхто з серйозних міжнародних чиновників або офіційної влади не висловився з приводу фігуранта і ніяк не відреагував.

Навпаки, Ангела Меркель публічно звернулася до Володимира Зеленського із закликом негайно дотискати Порошенко, поки він не “дотиснув” Україну…Картинки по запросу "фото меркель""

Ангела Меркель в розмові з Володимиром Зеленським порадила йому закінчувати з Порошенком, поки він повністю не знищив власну країну.

Про це повідомляють іноземні ЗМІ.

За словами Меркель, Порошенко страшний негідник і брехун. Саме він підписав у 2015 році капітуляцію України і поставив підпис під абсолютно абсурдною Мінською угодою.

Меркель заявила Зеленському, що виконати Мінські угоди неможливо і вона тоді говорила Порошенко, що він підписує смертний вирок своїй країні.

Підпилий Порошенка поставив підпис не дивлячись ні на що. Він явно отримав за це гроші і гарантії від Путіна…Картинки по запросу "фото порошенко з путіним""

Тому, потрібно його жорстко дотискати. Але і необхідно визнати, що ефект від цієї кримінальної справи вже в наявності.

Фігуранту більше нічого сказати про червоних лініях, він повністю заткнув на тему Донбасу і зник з цим порядком з інформаційного поля. Він зрозумів, що його розкусили і майданів більше не буде!

Обов’язково поділіться зі своїми друзями в соціальних мережах. Наша країна зобов’язана знати всю правду!

Джерело

#влада #порошенко #корупція #тюрма #ДБР