На голову рух АНТИКОРУПЦІЯ й ЛЮСТРАЦІЯ Чиновники-корупціонери набрехали в деклараціях на 8,6 мільярда гривень!!! – НАЗК

Чиновники-корупціонери набрехали в деклараціях на 8,6 мільярда гривень!!! – НАЗК

143
0

Національне агентство з питань запобігання корупції встановило, що посадовці у своїх деклараціях зазначили недостовірні відомості на загальну суму понад 8,6 мільярда гривень!

А ДЕ вони їх заробили, щоб приховати? Наколядували?

Такі результати перевірок декларацій оприлюднило НАЗК 12 лютого 2019.

Протягом 2017-2018 років у сфері фінансового контролю агенція склала 273 обґрунтовані висновки, з них 99 – щодо декларування недостовірних відомостей, 5 – щодо незаконного збагачення, 169 – щодо умисного неподання декларацій.

 

 
 

Відповідно до закону, лише у 2018 році, направлено обґрунтованих висновків до: НАБУ – 40, до Національної поліції – 178 і до органів прокуратури – 36.

Також було складено та направлено до суду 356 протоколів про адміністративні правопорушення: 22 – декларування недостовірних відомостей, 179 – несвоєчасність подання декларації, 155 – порушення порядку повідомлення про суттєві зміни в майновому стані.

 

 
 
 

 
 

Водночас НАЗК зазначає, що за законом не має функцій слідства, права бути суб’єктом судового процесу і не є каральним органом.

“На Національне агентство законодавством покладена превентивна місія запобігання корупції, формування в суспільстві культури доброчесності та нульової терпимості до проявів корупції”, – резюмується в заяві.

А ХТО Ж ЇХ ТОДІ ПОКАРАЄ ЗА ЦЮ БРЕХНЮ??? АУ, ЛУЦЕНКО?…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я