На голову Економіка Чим небезпечна олігархія для України?

Чим небезпечна олігархія для України?

499
0

Це зовсім не ті підприємці, які чесною працею з нуля за правилами держави і з повагою до людської моралі розвивали свій бізнес.
А ті хижаки, хто в кримінальний спосіб захопив народну власність! Через рейдерство, підкупи, через знищення своїх конкурентів, схеми розкрадання державного бюджету, озброєння армії, вигнання робітників з підприємств і знищення малого і середнього бізнесу і т.і….

Але найбільший їх злочин – це руйнування всіх державних інститутів – від судової системи.до заволодіння Міністерствами Уряду на власну користь і нівелювання політичного блоку через створення не ідеологічних партій державницького характеру!

А підміну їх мародерськими корпоративними кримінально-злочинними угрупуваннями з власними грабіжницькими інтересами.І використання влади для наживи.
Вести якийсь діалог з таким “великим бізнесом” в його незміненому стані означає покласти хрест на будь-яких системних змінах для всього народу.

Саме тому М.Саакашвілі в Грузії почав з демонополізації, деолігархізації і декриміналізації бізнесу, розкуркулив і зламав олігархію.за рахунок чого провів реформи для народу.

А великий бізнес перевів в правове поле .створивши через регуляторну політику і прозорість умови для вільної конкуренції без преференцій для будь-кого.З підтримкою і розвитком малого і середнього бізнесу.створенням місцевої переробної промисловості з задіянням сотен тисяч робочих місць.
 

ОЛІГАРХІЯ В УКРАЇНІ-ЯК СМИРЕННА СОРОЧКА.ЯКА НЕ ДАЄ ЖОДНОГО ШАНСУ КРАЇНІ НА БУДЬ-ЯКИЙ РОЗВИТОК І ПРОГРЕС!!!

Пов’язане зображення
Те, що відбувається зараз з договірняками з тими.хто є раковою.абсолютно аморальною і токсично шкідливою для держави мафією .пов*язаною кошерними шахрайськими зв*язками з сородичами-мародерами Росії – це намагання пристосувати мародерів України до цивілізованих правил паразитування кошерних шахрайських варягів на українцях в умовах ліберастичної демократії для багатих.

І намагання припинити зжирання одним кагалом іншого! А не європейської соціальної демократії для всього народу…

Пов’язане зображення

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я