На голову Економіка ЧИ ЗМІНИЛИ ГОЛІВ РДА ВІННИЧЧИНИ, ЛІФТЕРИ ЗЕЛЕНСЬКОГО?

ЧИ ЗМІНИЛИ ГОЛІВ РДА ВІННИЧЧИНИ, ЛІФТЕРИ ЗЕЛЕНСЬКОГО?

360
0
Hqdefault

Та чи змінився кардинально кадровий склад голів РДА за Скальського?

Екс-нардеп та с минулому голова Літинської РДА Іван Мельничук під час відвідин Петром Порошенком Вінниці написав:

«Якщо уважно придивитись до цієї світлини можна зробити дуже невтішні висновки.

Тут ви не знайдете губернатора Коровія, якого призначив на посаду керівника області президент Порошенко.Петро Порошенко призначив Валерія Коровія керувати Вінниччиною

Не побачите на фото і голову обласної ради Олійника, обрати якого маючи лише 27 мандатів з 84 в обласній раді – була безапеляційна вказівка Порошенка у 2015 році.

З 27 порошенківських керівників районних державних адміністрацій в команді залишилось лише четверо – ексголова Ямпільської РДА Вдовцов, Літинської Чернега, Теплицької Марцин та Калинівської Гаврилюк.

З усіх 8 вінницьких мажоритарщиків та численних нардепів-списочників членів фракції “Блоку Петра Порошенка” у Верховній раді минулого скликання ви побачите лише трьох – екснардепа Мельничука (14 округ) та Спориша (15 округ). Залишився в команді експрезидента і екснардеп Демчак.

Ще серед членів команди можна упізнати секретаря Козятинської міської ради Марченка та голову обласного осередку – експершого заступника Коровія – Андрія Гижка».

Отож, поглянемо на список достойників?

Барська РДА – Дубовий Євгеній Володимирович. Працював до того, як стати головою РДА в ПрАТ «Барський машинобудівний завод». Представники саме цього ПрАТ масово «валили» у списках «Народної партії» одіозного Литвина до Барської міськради. Дубовий був спостерігачем на виборах від «Команди ЗЕ».В Барі представили нового голову райдержадміністрації

Ще кілька років назад Євгеній Дубовий затято шукав роботу, пробував себе як ФОП. Але знайшов своє покликання головою РДА.

Бершадська РДА – Русначенко Валентин Володимирович. Ще один ліфтовий, який до того, як стати головою РДА стояв на обліку в центрі зайнятості. Хоча раніше цей «безробітний» досить-таки успішно працював чиновником, головою відділу економічного розвитку Бершадської районної державної адміністрації. Саме в цій посаді пан Русначенко як член партії Петра Порошенка і йшов на вибори у 2015 році до Бершадської міськради.

Тож, такий-собі з Русначенка «безробітний» вийшов. З душком.

Вінницька РДА – Демченко Михайло Іванович. Кадр часів Порошенка. Служив вірою і правдою у БПП, а після зміни Президента – став вірним піонером Зеленського.

Гайсинська РДА – Кавун Сергій Миколайович. Працював проректором у Вінницькому кооперативному інституті. Власне, ректором цього «інституту» був до обрання нардепом Анатолій Драбовський (округ 12, Вінниця). Якось зовсім не дивно, що «зелений ліфт» підтягнув на гора у голови РДА колишнього заступника діючого нардепа від «Слуги».Інтерв'ю голови райдержадміністрації Сергія Кавуна в районній ...

Але Кавун, окрім близості до Драбовського має і «шлейф Януковича», він до 2014 року працював начальником оперативного управління Головного управління Міндоходів у Вінницькій області.

Викладав Кавун і у вузі Калетника, який був одним зі невидимих кардиналів «ЗЕ-команди» та «Слуги» на Вінниччині. А у 2018 році Сергій Кавун подавав кандидатуру на посаду оперативного співробітника Державного бюро розслідувань, але «пролетів».

Жмеринська РДА – Ніколайчук Святослав Володимирович. На цю посаду спершу голова ОДА Скальський планував поставити свого знайомого зі шкільних років, депутата облради від «Самопомочі» Андрія Ковальова. Проте не вийшло. Останньому доведеться тепер розкручувати анонімний проект «Ми-вінничани».Президент призначив нового голову Жмеринської РДА - VежA

Ніколайчук, чинний голова РДА, працював директором КП “Жмеринкакомунсервіс”. У 2015 році обраний депутатом міськради від Жмеринської міської організації політичної партії «НАШ КРАЙ».

До «нашого краю» Ніколайчук встиг побувати довіреною особою партії «Народний Фронт».

А 9 травня ве у статусі голови РДА, Ніколайчук взяв на таран автомобіль «Москвіч». Не любить пан Ніколайчук «москалів», тільки «Тойоти».

У Жмеринці пишуть стосовно Ніколайчука: «Всім відомо, що це Твердохліба креатура той регіонал і цей регіонал, але гроші вирішують усе – на жаль. Громада оцінку зробить і знає, що це за людина і куди її можна було призначати. Шкода що депутат Борзова знаючи це, погодила це призначення із не зрозумілих причин». Власне, за цим посиланням можна це немало віднайти про роботу Ніколайчука до того, як він очолив РДА.

Іллінецька РДА – посада досі вакантна.

Калинівська РДА – Дмитрук Олександр Олександрович. Був власником приватного підприємства «ДМТ Груп». Зареєстрованим місцем проживання діючого голови Калинівської РДА є місто Вінниця, а місцем фактичного проживання – місто Ірпінь Київської області. Власниками квартир зазначені інші люди, а у Дмитрука вони перебувають у безоплатному користуванні.

Тривалий час «успішний бізнесмен» працював у податковій міліції Державної податкової адміністрації України у Вінницькій області. Його батько працює головним лікарем Липовецької центральної районної лікарні.

Козятинська РДА – досі обезголовлена, посада керівника вакантна.

Крижопільська РДА – Скалій Володимир Васильович. Працював в Крижопільській селищній раді. До 2014 року Скалій працював заступником селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Крижопільської селищної ради Вінницької області. Фактично, через Скалія проходило чимало закупівель Крижопільської РДА. Тобто, про дерибан і розпил на місцевому рівні знає добре. «Міцний господарник», нове обличчя. Але не спійманий – не крадій…

Липовецька РДА – Олексюк Тарас Ігорович. Працював в ТОВ «СТАВ Гамалія». У 2015 безуспішно намагався потрапити до Вінницької міськради та до облради від Радикальної партії Ляшка. Тоді цей молодий штик, тобто, член Ляшка був аспірантом «Київського національного інституту ім. Тараса Шевченка».

Тарас Олексюк не дуже відрізняється перебірливістю, скоріше, є всеядним. Наприклад, у 2019 році був у Вінниці довіреною особою Іллі Киви. Власне, Олексюк є головою федерації дворового футболу Вінниччини. І вгадайте, хто очолює цю федерацію на всеукраїнському рівні? Так, все той самий Ілля Кива. Ба, більше, Олексюк є головою Вінницької обласної організації Соціалістичної партії України (під керівництвом великомудрого Ківи, звісно). Тож, зовсім скоро можемо очікувати на чергового ківиного самовисуванця Олексюка?

Літинська РДА – Бевз Михайло Григорович. Проживає в с. Селище Літинського району. Працював Селищанським сільським головою ще з 2006 року.Привітання голови райдержадміністрації Михайла Гоцуляка з Днем ...

Могилів-Подільська РДА – Гоцуляк Михайло Іванович. До того працював… заступником голови Могилів-Подільської РДА. Кардинально нова людина, авжеж! До речі, Гоцуляк – керівник ГО “МОГИЛІВ-ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ”. Ще один «футболіст», як і голова Вінницької РДА Демченко. І якщо сьогодні Гоцуляк є вірним прихильником Зеленського, то у 2015 році він був палким прихильником Порошенка і кандидатом до міськради від БПП. Тоді нинішній голова ОДА сумлінно працював заступником генерального директора, місце проживання ПАТ “Могилів-Подільський машинобудівний завод”.

Мурованокуриловецька РДА – Петренко Ярослав Валерійович. Про себе діючий голова РДА пише, що «займався підприємницькою діяльністю, працював в Мурованокуриловецькій РДА». Більше про нього з публічних джерел мало що відомо.

Немирівська РДА – Урбанський Богдан Петрович. Знову черговий «несподіваний» кадр у колоді Скальського. До того як стати головою РДА, Урбанський працював… першим заступником голови РДА.

Джерело

#влада #ОДА #президент #голови РДА #порошенко