На голову Економіка Чи буде суд над Порошенко?

Чи буде суд над Порошенко?

44
0
Пьяный тамада» — Порошенко с толпой скандирует «Армия, мова, вира»:  Яндекс.НовостиВ перший день після інаугураціі, Порошенко просить ОБСЕ прислати в Україну спецпредставника і просить, щоб це була саме Хайде Тальявіні, яка вже мала «позитивний досвід» співпраці з Кремлем після вторгнення РФ у Грузію і оголошує «одностороннє перемир’я», наказуючи ЗСУ припинити вогонь.
Так Порошенко почав підготовку до укладання «мінських мирних угод» з «ЛНР» та «ДНР», які на той момент не існувало в природі і їх ще тільки належало створити.
Через 10 днів після своєї інавгурації, Петро Порошенко терміново відводить війська з порожнього Луганська. Війська були в повній готовності захищати українську землю, командування було готове підкорятися наказу верховного головнокомандувача. Виконання наказу Порошенка про вихід з пустого Луганська – яскраве підтвердження цьому ствердженню.Порошенко снова допросят | Свежие новости Утро Ньюс
5 липня 2014 Петро Порошенко дав наказ пропустити колону російських найманців на чолі з Гiркиним з Слов‘янська у Донецьк. Порошенко і його Гелетей з Муженком 5 годин забороняли армії бомбити колону Гiркинa і 17 годин застосовувати авіацію. Так була створена «ДНР».
24 серпня 2014 року було організовано Іловайский котел під декорації параду на Хрещатику. Порошенко промовчав у відповідь на вторгнення російських військ в Україну, прямо порушивши вимогу Конституціі України та Статут ООН, домовився з Путіним про «зелений коридор», по-тихому віддав Кремлю захоплених у полон російських кадрових військових, а Гелетей з Муженко заборонили артилерії ЗСУ накривати російські війська. Таким чином наших бійців добробатів розстріляли в котлі.О том, что Россия "развалится" из-за газовых споров, Порошенко сообщила  "белочка" - ГОСНОВОСТИ
Чи є в когось сумніви, що Іловайський котел був навмисно організований Порошенком, який потім ще довго брехав про перемогу в Іловайську і про те, що ніякого котла не було та кричав, що чутки про котли розпускають агенти Кремля?
Так був організований Іловайский котел і зданий Іловайский залізничний вузол, через який Росія 5 років поставляє озброєння на Донбас. У Іловайському котлі були заживо поховані понад 500 наших мотивованих патріотів, велика частина з яких були на Майдані.
2 грудня 2014-го Порошенко призначив Міністром енергетики України свого Демчишина, який підписав контракт на постачання електроенергіі у окупований Крим, а у «ЛНР»-«ДНР»продовжив поставляти безкоштовно ще і воду та газ. Щоб за це все заплатили українці, Порошенко, 30-го грудня 2014-го незаконно, своїм Указом, призначив свого Дмитра Вовка Гловою НКРЕ, який підняв тарифи для украінців у рази.Петя "Алкаш" Порошенко не верит результатам расследования: zergulio —  LiveJournal
18 лютого 2015 року, був організований Дебальцевський котел, шляхом сдачі Логвінове, було здано Дебальцевський транспортний вузол, через який Ахметов спільно з Порошенком почали возити вугілля.
Так було організоване підгрунтя для запуску Порошенком разом з Ахметовим, у 2016-му, схеми «Ротердам +» по обкраданню України.
В цих злочинах Порошенка були задіяні Голова НБУ Гонтарєва, Генрокурори Ярема, Шокін, Луценко, військовий прокурор Матіос, Голова СБУ Грицак та перший заступник Голови СБУ Демчина.В Сети высмеяли попытки журналиста объяснить «пьяный» вид Порошенко |  Новости | Известия | 09.01.2019
Ну і Гелетей з Муженко – Міністр оборони України та начальник Генерального Штабу, ці – прямі виновці злочинних наказів військового злочинця Порошенка.
На ці факти , п’ять років поспіль, заплющували очі наші західні партнери так ретельно, що іноді складалося враження, що Порошенку на Заході дали карт-бланш на пограбування власного народу та сдачу України Кремлю.
За 5 років президенства Порошенка Україна віддалилися від Європи ще на 30 років, щонайменше…
Чи буде суд?
#суд #порошенко #злодіяння #корупція

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я