На голову Економіка Чотири Депутати «Вирішуватимуть» Свої Питання На Сесії Вінницької Міської Ради!

Чотири Депутати «Вирішуватимуть» Свої Питання На Сесії Вінницької Міської Ради!

362
0

У п’ятницю, 22 травня, на сесії Вінницької міської ради розглядатиметься 73 питання. Зазвичай, на сесії міськради розглядається десь з півсотні питань, але через карантин у депутатів не було можливості зібратися раніше. Про найцікавіші з них ми вам розповімо.

Питання №40

Статутний капітал КП «Вінницька транспортна компанія» планують поповнити на 85 298 414 гривень, через що статутний капітал комунального підприємства з 251 163 023 гривень збільшиться до 336 461 437 гривень. У квітні міський голова Сергій Моргунов казав, що через карантин КП «Вінницька транспортна компанія» у березні зазнала збитків у сім мільйонів гривень, а у квітні передбачалось, що ця сума буде у 17 мільйонів гривень. Які збитки очікуються у травні, ще не казали, але поповнення статутного капіталу сумою понад 85 мільйонів гривень – це чимала сума.

Питання №52

Всі бачили біля зупинок громадського транспорту по всій Вінниці кіоски «Преса»? Належать вони підприємству ТОВ «Медіа СВ». Це підприємство пов’язують з Володимиром Гройсманом та Олександром Човганом, якому належить «Медіа корпорація «RIA», юридична адреса котрого Хмельницьке шосе, 2А. Таку саму адресу має й ТОВ «Медіа СВ». Відповідно до даних аналітичної системи YouControl, з 2008 по 2016 роки керівником підприємства був Павло Яблонський – секретар Вінницької міської ради.

Серед засновників ТОВ «Медів СВ» є підприємство ТОВ «РІА Форум». Назва підприємства говорить про свій зв’язок з «Медіа корпорація «RIA». Серед підписантів ТОВ «Медіа СВ»  у свій час фігурував Сергій Човган – ймовірно, двоюрідний брат власника «Медіа корпорація «RIA» Олександра Човгана

У п’ятницю, 22 травня, на сесії Вінницької міської ради планують надати дозвіл на укладення договору про встановлення земельного сервітуту с ТОВ «Медія СВ» на земельну ділянку на вулиці Стрілецькій, тобто, там можуть встановити черговий кіоск «Преса».

Подібний договір планують укласти з ТОВ «Ай.Дж.Ті. енд Ді.Комп’ютерс» яка входить у групу компаній “група родини Ткачуків” депутата Вінницької міської рад Ігоря Ткачука та колишнього народного депутата Геннадія Ткачука.

Також депутати доголосують «земельні схеми» з ділянками, які знаходяться під колишнім підприємством «Вінниччина-Авто» на 600-річчя, 3. Тут планують побудувати житловий комплекс.

Два договори земельного сервітуту на встановлення кіосків планують укласти з уповноваженим міського голови Іваном Бабієм, який є братом депутату Вінницької міської ради Петру Бабію.

Питання №53

Надати дозвіл депутатці Вінницької міської ради Людмилі Ваколюк на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність планували ще на сесії міськради, яка була 28 лютого. За словами депутатки, на цій ділянці знаходиться приміщення, яке давно у її власності.

Планують надати дозвіл ТОВ «Трейдленд» на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва. Ця ділянка знаходиться на місці колишнього заводу “Термінал”.

Серед засновників ТОВ «Трейдленд» депутат Вінницької міської ради Андрій Андреєв. Цьому підприємству належить  ТРЦ «Мегамолл», який знаходиться так само на 600-річчя, 17.

Питання №55

Планують передати в оренду земельну ділянку площею в одну сотку підприємству ТОВ «Ай.Дж.Ті. енд Ді.Комп’ютерс», про яке ми вже згадували у 53 питанні.

Знаходиться ця ділянка у мікрорайоні «Вишенька»

Питання №68

З державної власності безоплатно планують передати у власність міста закинуті будівлі разом з земельними ділянками, які розташовані на вулиці Князів Коріатовичів, 3. Це місце, яке розташовано у центрі міста на узбережжі Південного Бугу, ідеально підходить під забудову.

Джерело

#влада #моргунов #земля #ткачуки #корупція