На голову Новини Чому вимирають розумні люди

Чому вимирають розумні люди

132
0

В Ісландії вчені виявили, що останнім часом у світі рекордно зменшилася частка генів, які відповідають за успішну освіту та високий рівень інтелекту.

Про це повідомляє Proceedings of the National Academy of Sciences.

У ході експерименту дослідники зібрали архівні дані починаючи із 1910 по 1975 роки. Документи містили інформацію про сотню тисяч громадян Ісландії. Виявилося, що тенденція розвитку невтішна – популяція генів, які впливають на ефективність розумової діяльності, суттєво знизилася.

Крім того, ті люди, рівень інтелекту яких перевищує середній, рідше народжують дітей. Фахівці пояснюють це тим, що такі люди надають перевагу саморозвитку та вдосконаленню особистих якостей, тому не особливо замислюються про продовження свого роду.

Втім, вчені зазначають, що не тільки гени впливають на рівень інтелекту – багато чого залежить від родини, а також соціальної позиції. Саме ці фактори вони називають одними із ключових у процесі формування особистості.

Розвиток людського мозку та фактори впливу на нього дослідили американські вчені. Вони виявили, що на інтелектуальний рівень впливає виношування дітей. Впливає також сам процес пологів та батьківські здібності.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я