На голову Економіка ЧОМУ ВАЖЛИВІ МІСЦЕВІ ВИБОРИ?

ЧОМУ ВАЖЛИВІ МІСЦЕВІ ВИБОРИ?

1308
0
Арахамия Давид ЧОМУ ВАЖЛИВІ МІСЦЕВІ ВИБОРИ?Пишу про це після заяви Давида Арахамія : «Не хочемо нести відповідальність за безпеку, комфорт в містах, воду, каналізацію, дороги після місцевих виборів».
Навіщо змінили Закон про вибори «з 10 тис населеня громади тільки за партійним списками треба обиратись»??? Якщо НЕ хочети нести відповідальність, то змініть Закон про вибори: за партійними списками тільки у Верховну Раду.
Я особисто впевнений, що перебудова України на краще почнется  ЗНИЗУ, з ОТГ,з місцевих громад, а не «ЗВЕРХУ», як показує життя !!!
“ОСНОВНА ПРОБЛЕМА УКРАЇНИ – це МОРАЛЬНА ДЕГРАДАЦІЯ, а все інше це НАСЛІДКИ”.
– Любомир Гузар.
Вибачте , накипіло . Пишу це на емоціях , але пишу все від душі , все те , що переживаю я  і переживає більшість простих українців.
Знаю, що зараз більшість так званих «патріотів» БОТІВ почнуть істерію та кидання гівн@м.
Я готовий до вашого лайна з рота в мою спину, та більше мовчати не можу .Кампанія Гройсмана: гроші від людей без бізнесу та ГО "Громадський рух "Українська стратегія" | Громадський рух ЧЕСНО
Перед кожними виборами Україну та місто Вінницю затьмарюють біг-борди на мільйони доларів з партійною символікою : «Совість України », «Вінниця -це Європа», «Українська стратегія,Гройсмана» і тому подібне… і найцікавіше , що обличчя , які на цих щитах , керують Вінницею вже понад 25 років … всі вони при владі.
25 років вони крали і ставили Вінничан, вибачте р@ком … Вони вирізали наші заводи та фабрики ( Термінал, Ламповий, електротехнічний, «шарикопідшипниковий» «тракторних агрегатів», цукрові заводи ) , вони позбавили робочих місць вінничан , та змусили наших дітей їхати на заробітки за кордон , щоб наші сім’ї в Україні не згинули з голоду … Це все відбувається , коли пенсіонер , який віддав все життя цій державі , отримує мінімальну пенсію 1750 грн і думає ,як дожити до завтра , щоб не вмерти выд голоду та хвороб.Мерія отримала підстави забороняти "Марші порожніх каструль" | iVin новини
Пам’ятаєте, 2015 рік, як вінницькі чинуши хотіли забрати у пенсіонерів пільговий проїзд ? Тоді зібралось біля п’яти тисяч людей біля Вінницкої міськради, перекрили рух транспорту по вулиці Соборній,та переляканий Моргунов не вийшов. Ми змусили Вінницьких та кабмінівських чинуш залишити пільговий проїзд пенсіонерам, яким доцих пір користуються вінничани та всі українці. Із  введенням «квитка вінничанина» чинуші планують після виборів у місцеві ради, знову  позбавити вінничан пільгового проїзду, який передбачений законом України ,для всіх пенсіонерів.Марш порожніх каструль пройшовся центром Вінниці | iVin новини
Так , все це вони,так звана команда вінничан ( Домбровський, Іванов, Гройсман, Коровій, Моргунов та інші… ) зробили  вінничан жебраками…, але найцікавіше  в цій історії , що всі ці 25 років вони не керували Вінницею шляхом диктатури ,.. цих ЗЛОДІЇВ обирали ми з Вами …
Ми , вінничани, 25 років голосували за одних і тих самих ПОКИДЬКІВ.
Вінничани хочуть одного: жити в нормальній країні , де можна заробляти , купувати , народжувати , та просто жити … жити безпечно і бути впевненим у завтрашньому дні….
А що сьогодні маємо натомість ?
Молодий українець закінчив університет , здобув вищу освіту і що далі ? Його зарплатні вистачить на 5 днів… !Усі ініціативискасовуються владою.Ось ілюстрація.
Молодь не встигла відкрити власну справу «маленьку кав’ярню» у Вінниці , як прийшли з архітектурно-будівельного-контролю міста Вінниці, та виписали штрафів на 90 тисяч гривен. Два роки судових засідань знадобилось для того щоб довести ,що НЕ потрібен дозвіл на встановлення мийки в кафе. Це було тупе чиновницьке вимагання грошей,якщо не даси, тебе задовбають перевірками … і якщо кожному не дати “хабар” , то ти не те що не заробиш , ти навіть не відкриєшся … Після цього «команда Гройсмана» за гроші, вкрадені у вінничан робить рейтинг :
– «На цей раз Вінниця увійшла до лідерів рейтингу серед міст з найбільш сприятливим бізнес-кліматом».
-«Вінниця та область поступово перетворилась на відокремлене корупційне королівство» ГРОЙСМАНА-Моргунова.
Чому Вінницею Зеленський не хоче займатися? Чи про неї забули чи не хочуть “замазатися”  в це місцеве КОРУПЦІЙНЕ болото?
Для прикладу можемо назвати десять найбільш резонансних справ, що стосуються Вінниці, по яких необхідна чітка позиція, підтримка та політична воля органів центральної влади:
1.Комунальна мафія обкрадає вінничан майже на 180 мільйонів грн. за рік через прокладки та схеми.
2.Навіть мають свій банк «ОБЩАК» без банкової ліцензі ЦМСУ, так за 2019 рік офіційно обікрали на 37 млн. грн. СБУ порушила справу проти посадових осіб міськради та ЦМСУ , чекаємо підозри.Новини Вінниці / У вінницькому ТОВ «ЦМСУ» оприлюднили заяву щодо обшуків, які проводить СБУ (ФОТО)
3. Будівельна афера Моргунова ЖК «Європейський квартал» 300 вкладників не можуть отримати житло.
4.АРЕНДА земельної ділянки 35 гектарів за копійки під забудову мікрорайона ПОДІЛЯ, відчуження за заниженою ціною на території старого м’ясокомбінату (12,6 гектарів).
5. Центр концертних і фестивальних програм Вінницької міської ради та відмивання коштів через ФОП дружини директора департаменту культури.
6. Найтупіша СХЕМА за 2018 рік прем’єра Гройсмана-Кістіона-Моргунова: розкрадання грошей з державного та місцевих бюджетів два мільярди гривен на ремонті (доріг, каналізацій та водопроводів).
7. Оборудки з комунальними підприємствами – «Вінницяміськтеплоенерго» в народі кажуть гаманець Моргунова (дво ставковий тариф) -«Вінницька транспортна компанія»: за 2017 рік збитки 17 млн. грн,  -«Ековін», -«Віноблводоконал»: вода як «харчовий продукт» за цінами ВІСКІ.
 Сім’я Гройсмана збагатилась за рахунок Вінничан та держави «ліга корупції» https://video.112.ua/liga-korrupcii-vypusk-ot-01092018-vladimir-groysman-278048.html
8. Безлімітне пальне з бюджету міста,на особисті автомобілі мера та заступників.
9.Незаконне виділення земель навколо Вишенського озера. Посередником У Дерибані Вишенського Озера у Вінниці Став Голова Спілки АТОвців! | Голос народу10. Вкрадений ламповий завод за рішенням Вінницької міськради за допомогою корумпованих чинуш Вінницької Міськради. (12 тис робочих місць втрачено)
#ГолосНароду
Так,в Вінниці,думаю і в Україні вперше пройшов марш пустих каструль проти корупції у Вінниці ( відео) https://www.youtube.com/watch?v=a-q2rqpzgOc
У той час офіційні статки вінницких ЧИНУШ Гройсмана Моргунова ВИРОСЛИ вдесятеро, діти живуть та навчаются в Лондоні.
– Діти наших чиновників стали найбагатшими та «успішними» не встигнувши навіть почати працювати ???
– Теща Гройсмана яка все життя торгувала з лотка на Старому місті Вінниці,купила квартиру в Києві за 600 000 $ для Володі Гройсмана. Нікого це не дивує, тому що всі розуміють, звідки і чиї це гроші.
Зрозуміло,чому 99% молоді мріють виїхати з цієї держави , щоб мати майбутнє ?Фото Молоді люди у вишиванках - УНІАН
Ми всі однакові , ми всі мріємо про одне, … але наша проблема в тому , що ми перестали думати власними головами,… ми втратили все , вибачте, але це правда.
Ви скажете нас обікрали політики … а я скажу вам , що ми самі обирали тих політиків та чинуш Вінницьких .. ми самі дали обікрасти нас, … ми звикли бути рабами , вічними жертвами, і цей статус нам зручний,…. нам зручно постійно жалітися , плакати , перекладати провину на когось,… але в нашій бідноті винні лише ми,.. винні в тому що «довіряємо» «команді Гройсмана-Моргунова» ,тому, що дурні , тому і бідні …
Народе, зупинися на мить , перестань думати газетами і телебаченням,.. патріотизм – це не вишиванка і голосно кричати «ми патріоти Вінниці» … бо саме такі патріоти залишили нас без штанів …Гройсман пообіцяв вінничанам зарплату у $500 | iVin новини
Патріотизм-це не смітити  в своєму місті , селі, ..це не красти і не давати хабарів , тому що хабарів немає там , де їх не дають і чисто там , де не смітять.
Ми втратили людяність …
Це минуле , а будувати нам потрібно майбутнє …
Ми втратили мораль , повагу один до одного, … ми не нація , ми стадо Баранів , яким навішали на вуха лакшину, а ми ніяк не можемо наїстися.
Я люблю нашу Вінницю , але не більше … Коли я за кордоном кажу , що приїхав з України , у відповідь чую ; «оооо, корупція, Гройсман-Порошенко , бідність , війна , гастербайтери»… і вибачте мені , чим тут пишатися, «шановні патріоти» ?
Скажу одне: поки ми всі украінці не відкинемо свою дурість , не пошлемо всіх політиків “далеко”, поки ми не припинимо ділити один одного на релігію , мову , героїв , ми і надалі будемо залишатися бидлом , яке ніхто не поважає, і вся молодь  втече , а залишаться тут лише інваліди та пенсіонери , і будуть керувати вами «націоналісти» у вишиванках , які будуть вам талони на їжу видавати раз на тиждень , щоб ви тут не подохли з голоду .
Я написав цей пост , лише для того, щоб ми зупинилися на мить і задумалися , що любити Вінницю та Україну – це любити один одного . І доки ми не об’єднаємося , у нас будуть голодні пенсіонери,українці, які  працюють за кордоном , молодь яка тікає за кордон, лише тому , що ми слабкі , слабкі між собою .Ілюстраційне фото
Корупція вбиває нас , вбиває нашу велику , красиву Україну.
25 жовтня 2020 року місцеві вибори, пам’ятайте ці слова : «Вінничани,які голосують за ЗЛОДІЇВ та БРЕХУНІВ, не є їхніми жертвами. Вони співучасники грабунків Вінниці.»
Задумайтеся , чи ми нація , чи ми стадо???
Украінці , хто згоден , прошу зробити #репост і #поширити цю публікацію у всіх групах , давайте об’єднуватися . Сподіваюся що нас мільйони .
З Богом 🙏🏻
Однодумців прошу долучатися до мене на сторінку в друзі – #ВікторМалиновский
#ГолосНароду
#влада #вибори #вінниця #обман #корупція