Економіка Чому Тягнибок боїться Партію пенсіонерів України?, або Вінницькі байки Тягнибока…

Чому Тягнибок боїться Партію пенсіонерів України?, або Вінницькі байки Тягнибока…

575
0

10 червня Вінницю з агітаційним візитом відвідав керівник партії «Свобода» Олег Тягнибок. Незрозумілий багатьом вінничанам парадокс у тому, що майже половину свого виступу перед ними він присвятив паплюженню Партії пенсіонерів України (ППУ)…

З якого б це дива в поле його зору потрапила така маловідома на просторах України (поки що) політсила? Тож давайте розберемось…

Байка Тягнибока перша: «Партію пенсіонерів України створили комуністи»

Як насправді: Вже чимало років назад батько Петра Порошенка разом із головним українським компартійцем Симоненком створили Партію захисників пенсіонерів. Й перед тим, як когось оббріхувати і враховуючи значний політичний стаж, Тягнибоку ТРЕБА про це знати! Але чому він видає брехню на правду – це важливо…

Байка Тягнибока друга: «Партія пенсіонерів – це нова компартія!»

Як насправді: Загальна неприязнь до компартії зрозуміла, а націоналістичного Тягнибока – тим більше. А Партія пенсіонерів України створена ще восени 1999 року в Одесі! Тому називати її новою компартією, м*яко кажучи, безглуздо!

У щоденній політичній боротьбі українські партії постійно щось доводять кожен про свою ідеологію та політичні переконання: праву, ліву, радикальну.… А ЩО насправді? Майже в усіх наших політсил цієї ідеології немає ЗОВСІМ! Вони – лише угруповання кланово-олігархічних груп чи певних заможних осіб! Цьогорічні декларації про їх НАДприбутки усім це дуже добре довели! Тому політичні виборчі обіцянки таких «партій» – пустий піар (передвиборчі побрехеньки)! Згідно статистики, прийшовши до влади, КОЖНА партія згодом виконує всього 30-40% зі своєї гори обіцянок народу!

А що Партія пенсіонерів? Вона скоріше соціальна, аніж ідеологічна. У політичних скандалах та проплачено-замовних кулуарних баталіях помічена не була. Відстоює права соціально незахищених мешканців України, пенсіонерів, котрим ВСІ постійно обіцяють чергові «покращення», а насправді кожного року обдираюсь все новим зростанням комунальних тарифів і цін!

Враховуючи таку загальну ситуацію політичного життя в Україні, більшість виборців раніше чи пізніше розчаровується в бездіяльності обраних партіях та їх лідерів!… А далі – шукають нові політвподобання… Присутність у Партії пенсіонерів представників найрізноманітніших партій – гарний цьому доказ…

Серед відомих справ, які ініціювали та провели представники вінницького осередку Партії пенсіонерів, чим викликали цілий громадський резонанс – Марш пустих каструль та Марш пенсіонерів (Влада здирає станню сорочку!)!

 

Для допомоги соціально незахищеним партія надає безкоштовну консультаційно-юридичну допомогу, а для боротьби із комунальним свавіллям ЖЕКів вже 7 років як утворили Школу старших по будинках, де щотижня проводить роз*яснювальну роботу, а деяких навіть захищає у судових процесах! 

Крім цього, вінницький осередок Партії пенсіонерів регулярно відправляє різноманітну благодійну допомогу в зону проведення АТО дітям та військовим, а також не один рік опікується Вінницькою Прибужською школою-інтернатом.

 

 Також вінницькі пенсіонери повинні пам*ятати: саме Партія пенсіонерів відстояла їм право на безкоштовний проїзд у громадському транспорті, який хотіла скасувати наша « добра влада»!

А щодо Тягнибока та його байок… Нехай би краще розповів, чому його депутат Мохник, отримавши на крові Майдану посаду генерального прокурора, відразу тоді не почав слідчі дії проти посіпак Януковича та вбивць Героїв Небесної Сотні. Чому приховує спільний бізнес із членами тієї ж компартії. Чому його партію фінансує кримінальний авторитет…  Якими акціями заради українців може похвалитись за останній час?…

Керівництво ж Партії пенсіонерів переконане: в наш буремний час чергового етапу боротьби за Україну краще об*єднувати зусилля проти комунально-тарифного та іншого свавілля вже цієї влади!

 І цьому об*єднанню альтернативи немає!…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я