На голову Новини Чому російські бойовики не погоджують наступні ділянки розведення на окупованому РФ Донбасі…

Чому російські бойовики не погоджують наступні ділянки розведення на окупованому РФ Донбасі…

426
0

Бойовики підконтрольних Росії збройних формувань на Донбасі не хочуть відступати від зайнятих позицій на ділянках розведення військ, про яке було домовлено під час зустрічі президентів у “нормандському форматі”… Вони ж окупанти!

Пряма мова: “Аргументи суто військові. Кожна сторона має бажання тримати свої позиції. Ми виходимо більше з гуманітарних питань… А та сторона дивиться на все це з боку військового процесу і для них це є принципові речі”.

Данілов розказав, що бойовики не хочуть відводити війська біля Станиці Луганської та Новоселівки-2, де війська треба розвести для створення гуманітарних коридорів, щоб громадяни могли вільно пересуватися.

Раніше під час зустрічі президентів “нормандської четвірки” 9 грудня 2019 року було погоджено, що на  Донбасі має відбутися розведення військ ще на трьох ділянках.

Українська сторона в ТКГ запропонувала здійснити розведення в районі залізничного мосту в Станиці Луганській, поблизу Авдіївки, Новоселівки Другої та біля КПВВ “Гнутове”.

12 лютого на засіданні Тристоронньої контактної групи в Мінську “практично погодили” розведення в районі Гнутового…

Данілов заявив, що для завершення війни на Донбасі там мають відбутися вибори за українськими законами!

“Припинення війни не може бути з того, що ми будемо поступатися своїми територіями або будь-яким своїм суверенітетом”.

Він додав, що для завершення війни українські прикордонники мають стати на український кордон, щоб відбулись вибори за українськими законами на українській території.

Джерело: інтерв’ю Данілова