Економіка Чому родич мера Вінниці продовжує працювати чиновником, попри всі корупційні скандали?

Чому родич мера Вінниці продовжує працювати чиновником, попри всі корупційні скандали?

497
0

Sunny Village – новий житловий комплекс у Вінниці, який збудували біля Миколаївської церкви, найдавнішого храму міста. Ці чи не найдорожчі таунхауси міста знаходяться навпроти знаменитої Замкової гори.

На сайті видання vinnytsianews.com журналіст Юрій Басюк опублікував інформацію про те, що вартість будинків у даному ЖК складає $160 000 або 4,5 мільйона гривень. Згідно із попередніми планами до Sunny Village  мали входити 11 таунхаусів різної площі.  Однак наразі на території ЖК вже зведено 15 таунхаусів та трьохповерховий будинок на 12 квартир. Проте ці будинки досі не ввели в експлуатацію через юридичні проблеми.

Неподалік таунхаусів розташований особняк Ігоря та Ірини Івасюків. Видання повідомляє, що  саме Ігор Івасюк посприяв тому, щоб вивести землю із комунальної власності, де сьогодні знаходиться комплекс, у приватну ще у 2017 році. Тоді він працював заступником голови Вінницької ОДА, сьогодні він є заступником голови Вінницької облради.

У комунальній власності перебувала ділянка розміром 1 га, з якої 70 соток було відведено для елітного житлового комплексу, 10 – для особняка посадовця, 12 – для обласного центру туризму, 10 – відсудила Миколаївська церква.  Варто зазначити, що земельна ділянка та будинок зареєстровані на дружину політика.25 жовтня відбудуться вибори до... - Івасюк Ігор Дмитрович | Facebook

Як повідомляє видання vinnytsianews.com, Ігор Івасюк за час роботи в облдержадміністрації  придбав чимало майна.  Наразі родина Івасюків володіє двома квартирами (63 і 90 кв. м.), дачею у Петриках, землею у Зарванцях, 4 гаражами, автомобілем Audi Q5, мікроавтобусом Opel Vivaro. Щодо грошових коштів, то він встиг заробити: 100 тисяч доларів, 60 тисяч євро і 400 тисяч гривень.

Такий розмір статків вражає, відтак цілком очевидно чому Ігоря Івасюка вже кілька разів обвинувачували у корупції. Проте жодного разу справу не довели до кінця. Скоріше за все причина в тому, що він є кумом міського голови міста Сергія Моргунова.

На момент публікації матеріалу Юрій Басюк з невідомих причин видалив відео та всі матеріали свого розслідування. Можна припустити, що він це зробив не з власного бажання, а через тих, кому таке «викриття» невигідне.  

Джерело

#міськрада #моргунов #івасюк #корупція