На голову Блоги Чому «остання сорочка» місцевих пенсіонерів викликала істерику вінницької влади?

Чому «остання сорочка» місцевих пенсіонерів викликала істерику вінницької влади?

501
0

24 квітня у Вінниці відбулася мирна хода активістів ГО «Голос народу» та Партії пенсіонерів України під гаслом: «Влада здирає останню сорочку».

Під час акції, на яку зібралося близько 700 людей похилого віку, до влади було висунуто декілька вимог. Насамперед – виконувати Конституцію України, яка визначає нашу державу, як соціальну. У нинішніх умовах, коли пенсіонери вимушені витрачати останні копійки на оплату комунальних тарифів, придбання продуктів першої необхідності та ліків, про жодну «соціальну» державу мова не йде…

Саме кричуще становище простих людей у нібито власній державі, де судді та депутати декларують мільярди коштів, а пересічні громадяни жебракують, й стало приводом для мітингу у Вінниці.

Проте люди не просто протестували. Вони сформулювали конкретні вимоги, виконання яких дасть можливість негайно збільшити зарплати працівникам бюджетної сфери, а також пенсії. Ці вимоги – націоналізація видобутку нафти і газу в Україні. Європейські країни, які пішли таким шляхом, забезпечують прожиття своїх громадян на достойному рівні, а не штовхають їх на вулицю із протягнутою рукою.

Останні сорочки, які люди принесли із собою, символізували безправ’я українців на своїй землі.

Крім того, було висунуто вимоги скасувати штраф у розмірі 11 тисяч гривень для 76-річної Надії Паненко, яку «доблесна» поліція спіймала за торгівлею яблуками, а також примусити «Вінницяводоканал» виконувати рішення суду щодо перегляду тарифів.

Нормальні і законні вимоги на мирній акції.

Чим відповіла влада?

Підняла істерику у ЗМІ, пов’язуючи пенсіонерів ледь не з сепаратистами! Завела кримінальні справи щодо організаторів. Наостанок – натравила на мирну ходу членів неонацистської організації «Січ14». Останні влаштовували бійки і провокації.  

Чому влада пішла на це? А тому що знає – настають її останні часи. А будь-яка влада напередодні падіння стає неадекватною, намагається знайти для себе загрозу там, де її немає. Провокує такими діями людей на опір.

Прості слова про націоналізацію видобутку нафти і газу, а також реакція у відповідь на них влади показали – влада уже не маскується. Вона є ставлеником і обслугою олігархів, які поставили власних маріонеток на чолі режиму, щоб мільярдами заробляти на спекуляції енергетичними ресурсами, які за Конституцією належать Українському Народові.

І коли хто нагадує їм про це – ллється потік звинувачень у всіх смертних гріхах.

Така нервова реакція влади на мирну акцію підтверджує простий висновок – нинішньому режимові недовго залишилося, якщо він «призначив» своїми головними ворогами українських пенсіонерів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я