На голову Економіка Чому олігархи і Тимошенко так ненавидять Зеленського?

Чому олігархи і Тимошенко так ненавидять Зеленського?

444
0

4 причини, чому олігархи і Тимошенко так ненавидять Зеленського.

📌 – Причина №1. Зеленський не пішов на договірняк з олігархами і Тимошенко.
Це публічна інформація і Президент сам про це неодноразово заявляв.
Пряма мова Зеленського: «Є дуже давня українська традиція. Раз в 5 років Юлія Володимирівна Тимошенко йде в опозицію до діючого президента, імітуючи турботу про народ.
Вчора подивився «Свободу слова» на ICTV. Там Юлія Володимирівна розповідала, що пропонувала нам нових людей на різні посади. Людей, які «принесуть інвестиції».
Хотів би, щоб всі ми були чесними до кінця.
Так, Юлія Володимирівна дійсно пропонувала. Вона принесла список своїх людей для призначення на «солодкі» місця. А натомість обіцяла протягом року голосувати за всі закони разом з «Слугою народу» у Верховній Раді. Звичайно, ми відмовили. Адже епоха договірних закінчилася назавжди.
Але подивіться, який гарний вигляд має зараз «опозиція». Така фігура! А знаєте, чому? Тому що зараз їй просто не дають «солоденького».Юлия Тимошенко кардинально изменила имидж, отказавшись от фирменной косы (4 фото)

📌 – Причина №2. Зеленський несистемний політик і його нічим шантажувати.
Кожен президент за всю історію української незалежності був системним. Вони більш ніж 25 років циклічно змінювалися і приводили свої клани до влади.
Олігархи добре знали чим зачепити і Порошенко, і Ющенко, і Кучму, і Кравчука. Це люди, яких народила гнила корумпована система. На них було і є маса компроматів, аж до вбивств і масштабних корупційних схем.
Зеленський же несистемний політик. На нього немає компроматів і тим більше корупційних схем.

📌 – Причина №3. Президент почав відбирати в олігархів вплив.
Всього за 7 місяців Зеленський зруйнував корупційні схеми по збагаченню абсолютно всіх без винятку олігархів.
Коломойський як був, так і є без ПриватБанку.
У Ахметова забрали «Ротердам +» і держава перестала закуповувати у нього електрику, яке Ахметов продає Україні в 5 разів дорожче ніж будь-який іншій країні ЄС.
Порошенко за крок від в’язниці, а Медвечук залишився без впливу на газовий ринок. Раніше Медвечука використовували як прокладку. Україна закуповувала російське паливо, газ, нафту, автозаправний газ через Медвечука. Таким чином кінцева ціна для споживачів була в кілька разів вище. Зараз всі домовленості публічні, без Медвечука і договірних. Уже з 2020 року ціни і на бензин, і на газ, і на нафту будуть набагато нижче, ніж при Медвечук і Порошенко.Картинки по запросу фото Ахметова і Медведчука

📌 – Причина №4. Зеленський явно не корупціонер
Ахметов пропонував кілька мільярдів доларів за можливість і далі наживатися на громадянах України. Зі зрозумілих причин Ахметов був посланий на …
Разом з цим світові лідери констатують, що Зеленський поборов корупцію на рівні Президента України.
За 6 місяців абсолютно всі світові експерти, ЗМІ та викривають констатують, що корупція на рівні Президента України викоренена повністю.
За час правління Президента Зеленського ніхто не може звинуватити його в будь-якому корупційне діяння.
Це дуже не подобається українським олігархам, які завжди вирішували питання на найвищому рівні і разом з цим олігархи буквально через місяць почали хитати крісло під Президентом України.Картинки по запросу фото Ахметова і Медведчука
За 7 місяців олігархічна машина зробила все, щоб знищити Зеленського і увергнути країну у вир громадянської бійні.
На превеликий потрясіння для олігархів, рейтинг Зеленського не падає. Народ України знає, що олігархи це найстрашніше зло для країни і що олігархія повинна бути стерта з лиця землі.

Джерело