На голову Економіка Чому мовчить керівництво Вінниці? Чи “кришує” будівельні махінації?…

Чому мовчить керівництво Вінниці? Чи “кришує” будівельні махінації?…

1240
0

Важко зрозуміти мовчання мера Вінниці Сергія Моргунова! Оскільки саме Виконком Вінницької міської ради видав більше 4 гектар комунальної землі під забудову водію вінницького депутата та уповноважив його збудувати дитячий садок для мешканців ЖК “Європейський”.

Халатність членів Виконкому Вінницької міської ради дозволила будівельним аферистам під “офіційним прикриттям” ошукати більше 300 вінницьких сімей.

Чому ж тепер, коли про аферу стало відомо всій Україні, мер Вінниці Сергій Моргунов ховається в своєму кабінеті від ошуканих вінничан? Підтримує його в цьому і голова Вінницької ОДА Владислав Скальський, який ще півроку тому був заступником Сергія Моргунова.

Ігнорувати проблеми мешканців ЖК “Європейський” — це чхати в обличчя тих вінничан, що вас обирали мером міста, Сергію Анатолійовичу. Бігати і ховатися в закутках Вінницької міської ради — це показувати свій страх дивитися в очі своїм виборцям та їх проблемам, що створені Олександром Даном.

300 сімей очікують на вашу реакцію та спробу захистити інтереси вінничан, а не свого друга-олігарха!

Хтось, аби сховати свої справжні статки, записує майно на дружину, батьків або навіть тещу. А вінницький депутат оформив будівельну фірму на свого особистого водія. Як пов’язаний вінницький слуга народу з масштабною будівельною аферою – дивіться у розслідуванні!

Джерело

#мерія #корупція #будівництво #житло #земля