На голову Новини Чому люстрація плаче за головою Вінницької міської виборчої комісії

Чому люстрація плаче за головою Вінницької міської виборчої комісії

102
0

В серпні 2010 року нинішній голова міської виборчої комісії Шевчук Анатолій Дмитрович написав офіційну заяву на членство в Партію Регіонів.


Восени того ж року, на виборах Президента, Анатолій Дмитрович, активно працював на міській виборчій комісії, очолюючи її.

До речі, тоді між Партією регіоналів та Партією «Совість України» були домовленості. А все тому, що Вінниця славилась своєю нелюбовю до партії біло-блакитних. Тоді Володимир Гройсман, засновник «Совісті України» взяв під партійне крило 90% регіоналів.

Доклавши рук до перемоги регіоналів Гройсмана, Шевчук відчув смак беззаконня.

Так, 10 листопада 2011 року, через секретаріат, до Замостянського РВ УМВ України у Вінницькій області надійшла заява від громадянки Булгакової Тетяни Едуардівни проте, що голова ТВО №12 Шевчук Дмитро Анатолійович, 19.08.1975 р.н., фіктивно оформив її на роботу без її відома та отримав замість неї заробітну платню. Заяву зареєстровано в ЖРЗПЗ за № 8164 від 10.11.2011 року.  13 листопада 2011 року було відмовлено в порушенні кримінальної справи на підставі п.2 ст.6 КПК України. 28 грудня 2011 року “Постанову про відмову в порушенні кримінальної справи” було скасовано прокурором. В подальшому доля вищезазначеного матеріалу невідома.

03 січня 2013 року співробітниками УБОЗ УМВС України у Вінницькій області виявлено факт кримінального правопорушення вчиненого посадовими особами окружної виборчої комісії № 12 м.Вінниці: Шевчуком Дмитром Анатолійовичем, 1975 р.н.; головним бухгалтером окружної виборчої комісії № 12 м.Вінниці Краківською Галиною Іванівною, 1959 р.н., прож. м.Вінниця, вул. Шевченка 40, які за попередньою змовою з приватним підприємцем Бурцевим Вадимом Миколайовичем, 1969 р.н., прож. м.Вінниця вул.Київська 106 кв.34, в порушення вимог Закону України “Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні” та “Положення про документальне забезпечення записів у бухгалтерському обліку” прийнято до обліку та проведено оплату завищеної вартості транспортних послуг, які надавались окружній виборчій комісії № 12 м.Вінниці  ФОП Бурцевим В.М., згідно до договору. У відповідності до “Акту ревізії” Державної фінансової інспекції у Вінницькій області сума завданих збитків державному бюджету становила 95.600,00 грн..

В 2012 році Шевчук Анатолій вже очолював окружну комісію.

Всі ми пам’ятаємо відключене світло на окружній виборчій дільниці, викрадення бюлетенів, бритоголових журналістів… на 11 виборчому окрузі.

Тоді до окружної комісії привезли бюлетені з перемогою Наталі Солейко, але враховуючи вище зазначені обставини, після підрахунку бюлетенів Шевчуком, перемогу здобув Олександр Домбровський.

Після Революції Гідності, після масової зачистки регіоналів, Шевчук Анатолій все одно залишається на посаді голови міської виборчої комісії. Хоча процедура очищення влади та її люстрації, куди підпадають і голови, заступники та секретарі виборчих дільниць, які організовували фальсифікації виборів Президента України 2010 року, виборів народних депутатів у 2012 році, мала стосуватись і Шевчука-регіонала в тому числі.

Однак людина, яка має такий колосальний досвід у фальсифікації виборів, потрібна партії Порошенка та партії Гройсмана. Тим паче, що зробити маріонетку з Шевчука, людини, яка має за плечима не один кримінал, дуже просто!

Чого нам очікувати від місцевих виборів? Питання риторичне! 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я