На голову Економіка Чому комунальники обожнюють грудень або як виконати роботи на півмільйона за 1...

Чому комунальники обожнюють грудень або як виконати роботи на півмільйона за 1 день

138
0

Складно підрахувати скільки останнім часом запрацювало нових он-лайн ресурсів, які відкрили інформацію про нерухомість, статки, бюджетні гроші і багато інших.

Тільки зараз, наприклад, багато з організаторів і учасників закупівель за бюджетні кошти починають розуміти всі нюанси нововведень.

Так от у Вінниці активісти руху «Під контролем» вирішили проаналізувати закупівлі Департаменту житлового господарства Вінницької міської ради за грудень 2015 року. Адже досвід показує, що саме цей місяць є найурожайнішим для тих бізнесменів, які працюють з бюджетниками.

Цей чарівний сервіс Є-data

Нагадаємо, що з кінця минулого року запрацював сайт Є-data – єдиний веб-портал використання публічних коштів. Знаходимо на ньому наш департамент.

/Files/images/2016_rk/pod_kontrolem/ПК 07 2 1.jpg

І дивимось які ж договори укладались в 4 кварталі 2015 року, особливу увагу звертаємо на грудень.

/Files/images/2016_rk/pod_kontrolem/ПК 07 2 2.jpg/Files/images/2016_rk/pod_kontrolem/ПК 07 2 3.jpg

Проаналізувавши багато сторінок «квартальної» роботи департаменту, можна відокремити трьох беззаперечних лідерів використання вінницьких ЖКГ-коштів.

Це СПД Дуржинський Віктор Тадеушевич, ТОВ «Шляхбуд» і ФОП Тараканов Сергій В’ячеславович.

Дослідивши всіх передовиків грудневих передовиків ЖКГ-трансформацій, у активістів виникли питання до керівника Департаменту щодо учасника – Тараканова С.В. Адже за даними Єдиного державного реєстру зареєстровано лише два ФОПа Тараконова: один зі Львову, другий з Миколаєва. І той що з Миколаєва перебуває на стадії припинення підприємницької діяльності. Лишається лише півничний підприємець, який налагодив плідну співпрацю з вінницьким департаментом? Та й види діяльності у нього не дуже відповідають профілю робіт.

/Files/images/2016_rk/pod_kontrolem/ПК 07 2 4.jpg/Files/images/2016_rk/pod_kontrolem/ПК 07 2 5.jpg

Але самим цікавим періодом для аналізу використання Департаментом бюджетних коштів виявилась остання декада грудня. Найдивніші договори уклали саме в цей період без проведення тендерів.

Ось, наприклад, СПД Дуржинський Віктор Тадеушевич уклав договір на капітальний ремонт стиків панелей ж\б на вулиці Порика 21 грудня 2015 року на суму 528394 грн. І в той же день виконав зазначені роботи, про свідчить акт виконаних робіт.

/Files/images/2016_rk/pod_kontrolem/ПК 07 2 6.jpg

Всього цей підприємець освоїв трохи більше 950 тис.грн. за останніх десять днів року.

Друге місце в рейтингу «десятиденних бізнесменів» посіло ТОВ «Шляхбуд» , яке знаходиться на вул. Центральній в с. Лука Мелешківська і яким успішно керую Шеремета Анатолій Степанович. Це товариство відпрацювало майже 300 тис.грн.

І замикає трійку наш львівський бізнесмен Тараканов С.В. і він уклав догорів і виконав робіт трохи більше 200 тис.грн. Він також примудрявся виконувати роботи за один день, щоправда набагато скромніше, лише на 56 тис.грн.

/Files/images/2016_rk/pod_kontrolem/ПК 07 2 7.jpg/Files/images/2016_rk/pod_kontrolem/ПК 07 2 8.jpg

Не змогли оминути увагою активісти і підприємців, стосунки яких не були помічені протягом року в діяльності Департаменту. Так от ФОП Білієнко В.І.одним днем – 17.12.2015, і уклав договір і виконав роботи по ремонту під’їзду по вул. Л. Толстого, 21 на суму 105 тис.грн.

/Files/images/2016_rk/pod_kontrolem/ПК 07 2 9.jpg

Зрозуміло, що стовідсотково перевірити виконання вищезазначених робіт нам не вдасться, проте грудень-2016 буде «під контролем» громадських активістів.

fs.edukit.vn.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я