На голову Новини Черговий “гумконвой” уже на Донбасі

Черговий “гумконвой” уже на Донбасі

142
0

Вантажівки із “гуманітарною допомогою для Донбасу” перетнули російсько-український кордон і вирушили у Донецьку та Луганську області.

Про це сьогодні вранці повідомило МНС Росії, пише Укрінформ

“Колона МНС Росії з гуманітарною допомогою для Донбасу перетнула російсько-український кордон. … На шляху прямування колона МНС Росії розділилася на дві частини. Одна з них прибула на пункт пропуску “Донецьк”, друга – на “Матвіїв Курган”, – ідеться у повідомленні.

Як заявляє російське відомство, загалом понад 70 автомобілів з вантажем загальною масою понад 600 тонн продовжили рух до пунктів розвантаження Донецької і Луганської областей.

За твердженням російської сторони, “основна маса вантажу – це продукти харчування, предмети першої необхідності, медикаменти і навчальна література”.

Відомо, що так звані гумконвої з РФ заходять на територію України через ту ділянку кордону, яку тимчасово не контролює Україна. Попередній “гумконвой” із 40 вантажівок прийшов із РФ на Донбас 21 липня, перед цим – 23 червня.

МЗС України неодноразово вимагало від Росії припинити порушення суверенітету України під приводом доставки нібито гуманітарної допомоги.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я