На голову Новини Черговому українському місту загрожує «донбаський сценарій»

Черговому українському місту загрожує «донбаський сценарій»

165
0

Всім підрозділам ЗСУ потрібно на юридичному рівні дозволити не просто оборонятися, а бити у відповідь: поки що такої можливості у наших захисників немає.

Єдиним способом розширити можливості ЗСУ для звільнення окупованих територій залишається ухвалення відповідного правового статусу.

Тільки у такий спосіб можна довести і без того очевидну річ: Росія напала на Україну, повідомляє znaj.ua

LIVE висловив військовий інструктор, україно-ізраїльський політолог Цві Аріелі. Він підкреслив, що північний сусід може завдати удару по будь-якому українському місту, а першим у зоні ризику може опинитися Харків, хоча сценарій чергового витка агресії відрізнятиметься від подій 2014 року.

Така обережність РФ пов’язана із тим, що за роки військового протистояння українська армія стала значно потужнішою і протистояти їй складно. Аріелі запевнив: українським політикам слід невідкладно зробити все можливе, щоб на юридичному рівні дозволити всі підрозділам ЗСУ не просто оборонятися, а “бити у відповідь”. Поки що такої можливості у наших захисників немає. “Треба спочатку юридично визнати, що на нас напали, і тільки потім захищатися. У 2014 році було проявлено ​​боягузтво, але воно була обґрунтоване, тому що в України не було достатньо сил”, – підсумував експерт.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я