На голову Новини Через «кремлівську» параною губернатора постраждали старенькі батьки Сергія Бадюка

Через «кремлівську» параною губернатора постраждали старенькі батьки Сергія Бадюка

426
0

Нещодавно, керманич області Анатолій Олійник, зібравши усіх журналістів, показав їм підготовлену роздруківку фотографій відомого актора Росії, жителя Шаргородщини, Сергія Бадюка.

Нещодавно, керманич області Анатолій Олійник, зібравши усіх журналістів, показав їм підготовлену роздруківку фотографій відомого актора Росії, жителя Шаргородщини, Сергія Бадюка.

 

 

Вирвавши з контексту Вікіпедії, Олійник зачитав присутнім, що Сергій Бадюк: «У 1988-1990 роках служив у спецназі ГРУ. З 1990 року військовослужбовець КДБ СРСР – ФСБ Росії…». А про те, що вже більше 10 років Бадюк займається суто акторською діяльністю, Олійник не читав, бо то вже не в його інтересах.

Отже, що за фотографії губернатор так радісно демонстрував пресі.

На першій – «провокаційність» та «прив’язка до сепаратизму» Бадюка – просто зашкалює: на ній Бадюк стоїть разом із Михайлом Пореченковим – колегою по акторському ремеслу, який підтримує «новоросію» у її боротьбі з «київською хунтою» та з відомим українським сепаратистом, екс-нардепом Олегом Царьовим.

 

 

Як нам вдалось вияснити у самого Сергія Бадюка, фото зроблене цього літа на дні народженні блондинки (в центрі фото). З його слів, коли вони з Пореченковим фотографувались з іменинницею, до них приєднався Царьов. Відмовляти йому у спільному фото ніхто не збирався, бо це як мінімум не коректно.

Та звинувачувати Бадюка у сепаратизмі тільки через те, що він на фото стоїть поруч зі спікером терористичної «новоросії» нерозумно.
Так само нерозумно звинувачувати Віктора Малиновського, вінницького громадського активіста, за дружбу з людиною, яка колись стояла поруч з сепаратистом.

Судячи з логіки Олійника, агентами Кремля можна «зробити» пів Вінниці, в тому числі спікера ВР Володимира Гройсмана, екс-губернатора Івана Мовчана, колишнього голову облради Сергія Татусяка, директора ДК «Зоря» Євгена Майданника, регіоналку Людмилу Спірідонову та ще з добру сотню вінничан, які на святкуванні 650-річчя Вінниці сфотографувались зі Сергієм Бадюком.

 

 

 

 

Щодо іншого фото, яке губернатор тицяв журналістам, то на ньому Сергій Бадюк по-дружньому обіймає тренера зі «Спорт-лайф» (якого теж можна звинуватити у сепаратизмі – авт.) та давнього товариша Віктора Малиновського.

 

 

До речі, фото зроблене в той же день, 8 вересня 2013 року, що й фото з Гройсманом і рештою чиновників. Щоправда тоді журналісти писали про це фото трохи по-іншому, цитуємо «20 хвилин»: «Два известных друга-винничанина, Сергей Бадюк и Виктор Малиновский, встретили день разведчика (8 сентября) в спортзале… В распоряжении двух друзей по жизни и любителей спорта, активных пропагандистов здорового образа жизни было все утро».

А поки губернатор нервово трусив перед камерами неперевіреною інформацією, цей «плач Ярославни» показали по всіх вінницьких телеканалах, «розпостили» чи не всі українські електронні видання.

Саме з новин, про те, що їхній син сепаратист, дізнались батьки Сергія Бадюка – Ніна Василівна та Микола Созанович. Дізнались про це і всі шаргородці.

– Ми звісно не повірили Олійнику, бо знаємо, що син зайняв аполітичну позицію, він не підтримує ніяку зі сторін військового конфлікту. Не повірили в це і люди, які добре знають Сергія, але хіба ми можемо ручатись за інших? – розповідає телефоном батько Сергія Бадюка. – А може мені завтра спалять будинок представники Правого сектору чи ще якісь проукраїнські активісти? Вчора мене вже «передибали» на вулиці й закидали зухвалі вислови про сепаратизм. Дружині навіть не розповідаю про цей випадок, у неї хворе серце. – поскаржився Микола Созанович.

 

 

Не байдужий батьку Сергія Бадюка і власний авторитет в місті Шаргороді, адже його знають як відданого Україні щирого патріота.
Сам Сергій Бадюк в цій ситуації хвилюється лише за своїх стареньких батьків, які можуть постраждати через «кремлівську» параною та дурний жарт «недалекого» губернатора Вінниччини Анатолія Олійника.

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я