На голову Економіка Через газові контракти 2009 року Україна втратила 32 мільярди $!!!

Через газові контракти 2009 року Україна втратила 32 мільярди $!!!

150
0

НАК “Нафтогаз України” оцінює збитки для України від газових контрактів 2009 року в 32 млрд доларів!!!

Про це на брифінгу 17 січня 2019 заявив голова правління компанії Андрій Коболєв, який сам отримує мільйонну легальну зарплату й до неї шалені необгрунтовані премії!….

“За період до отримання “Нафтогазом” перемоги в Стокгольмському арбітражі Україна вже понесла безповоротні втрати на 32,1 млрд доларів, кожна українська родина – на 61 тис. гривень”, заявив Коболєв.

“Якби “Нафтогаз” не домігся перемоги над “Газпромом”, то Україна понесла би збитки, ще на 94,7 млрд доларів більші, кожна українська родина – на 177 тис. гривень більші”, – додав він.

Нагадаємо, 28 лютого 2018 року Стокгольмський арбітраж ухвалив остаточне рішення у комерційній суперечці між “Газпромом” і “Нафтогазом України” у рамках контракту на транзит газу територією України….

Не менш цікаве питання: СКІЛЬКИ вже втратила і ще втратить кожна українська сім*я від різкого підвищення Гройсманом вартості газу восени 2018 на догоду світовим олігархам з МВФ???

А також скільки ми всі втратили від корупційної формули Роттердам+, за яку поки що ніхто не поплатився, а лише збагатився?

А скільки втратили мешканці України від махінацій з газом Юлією Тимошенко й заключеного нею невигідного контракту із “Газпромом” за час її прем*єрства на чолі України?

А також від цінового комунального геноциду за весь час правління Україною олігархом Петром Порошенком?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я