На голову Новини Через будівництво трамвайної колії, під вікнами житлової багатоповерхівки поставили 8 сміттєвих контейнерів,...

Через будівництво трамвайної колії, під вікнами житлової багатоповерхівки поставили 8 сміттєвих контейнерів, – люди задихаються від смороду. Прямо під їхніми вікнами – смітник.

362
0

Трамвайна колія була здана в експлуатацію, а прибрати забули.  

Трамвайна колія була здана в експлуатацію, а прибрати забули.  

 

Своїми діями комунальники порушили всі можливі санітарні норми

 

Від жахливого смороду потерпають мешканці багатоповерхівки на вулиці Стельмаха,49. Прямо під їхніми вікнами – смітник. Більше за інших страждають ті, хто живе на перших двох поверхах. Люди кажуть, у спеку навіть вікна не відчиняють, бо смердить так, що неможливо дихати. Вінничани також постійно потерпають від нашестя мух, щурів, які розвелись з появою сміттєвих баків; їм  безперервно дошкуляють бродячі коти та собаки, а у спеку до усього цього «щастя» добавляються ще й блохи.

 

Та й це ще не все, – ледь не щоночі їх будить гуркіт – працює сміттєзбиральна машина.

Мешканці стверджують, що неодноразово зверталися до всіх можливих інстанцій, починаючи від ЖЕКу, закінчуючи мерією,  з проханням знайти сміттєвим бакам інше місце, та все марно.

 

Сміттєва тяганина продовжується другий рік. Проблемну ситуацію й досі не вирішено. А все завдяки новим трамвайним коліям, які тягнуть по Барському шосе. Саме через них, сміттєвий майданчик ще вторік почали обладнувати на відстані 13,5 м від стін житлової багатоповерхівки.  Потім, демонтувавши загорожу, контейнери пересунули на відстань 6,5 м від будинку.

При цьому, відповідно до санітарних норм, сміттєві контейнери повинні розташовуватися не ближче 20 метрів від вікон і дверей багатоквартирного будинку. 

А між тим, офіційні листи чиновників та представників влади стверджують, що спорудження сміттєвого майданчику давно припинено, а отже проблеми як такої – не існує.

 

Після численних скарг на гарячу лінію міської ради представники ЖЕКу №12 та начальник департаменту ЖКГ при міській раді Лаврік О.В. ініціювали збори мешканців цього будинку, де нібито більшістю було вирішено продовжувати будівництво сміттєвого майданчику.

 

І хоча на зборах не було й меншої половини жителів цього будинку, рішення таки прийняли і воно не на користь мешканців.

Відтак, сусідство зі смітником, особливо у літню спеку, продовжує хвилювати жителів багатоповерхівки…

 

 

 

 

 

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я