На голову Новини Чеботар дійшов до корупційного маразму, який Аваков покриває – Лещенко

Чеботар дійшов до корупційного маразму, який Аваков покриває – Лещенко

147
0

Народний депутат від БПП Сергій Лещенко переконаний, що нинішній очільник МВС Арсен Аваков відверто покриває дії, до яких причетний його заступник Сергій Чеботар.

Народний депутат від БПП Сергій Лещенко переконаний, що нинішній очільник МВС Арсен Аваков відверто покриває дії, до яких причетний його заступник Сергій Чеботар.

 

 

Про це журналіст та політик написав на своїй сторінці у Facebook.

 

"Повертаючись до теми Авакова, то вперше питання про його відставку було піднято на фракції БПП. Але Аваков продовжував його покривати. Розповісти, до якого рівня маразму дійшов Чеботар? Маразму, замішаного на корупції.", – відзначає Сергій Лещенко.

 

Нардеп відзначає, що раніше прохід в МВС всіх категорій громадян, незалежно від того, цивільна чи службова особа, або співробітник СБУ чи прокуратури, здійснювався за перепустками, які замовляв представник підрозділу, до якого прямував відвідувач.

 

"Але все дивовижним чином змінилося після обшуку, проведеного СБУ та прокуратурою у Чеботаря. Після цього він зробив висновки і подумав про власну безпеку", – коментує такі події Сергій Лещенко.

 

"Тепер цивільні ходять в МВС як і раніше, за пред’явленням паспорта і виписаною перепусткою.. А ось для співробітників СБУ та прокуратури все змінилось – тепер перепустки недостатньо, а потрібен ще й рапорт запрошуваного, завізований заступником міністра внутрішніх справ", – вказує народний депутат.

 

На думку журналіста, Чеботар вважав, що таким чином він убезпечив себе від подальших обшуків.

 

"Правда, дурості Чеботаря не спрацювали. Співробітники Генпрокуратури і СБУ проявляють винахідливість і заходять в МВС … як цивільні особи, сховавши подалі посвідчення і пред’являючи паспорт", – резюмував Сергій Лещенко.

 

Джерело: coruption.net

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я