На голову Блоги Час зрозуміти: наша доля в наших руках!

Час зрозуміти: наша доля в наших руках!

701
0

Зміна влади дала надію на те, що кожен українець зможе гідно жити в Україні. Кожна людина зможе чесно працювати та отримувати гідну зарплатню, а кожен пенсіонер матиме можливість прожити щасливу та безбідну старість.

Але що ми бачимо натомість?

Корупція та бандитизм процвітає в країні. Олігархам належить все, народу – нічого. Права звичайних людей немає кому захищати. У владі змінились обличчя, але не змінилась система. Керівництво держави злилось в єдине з олігархами заради грабунку бюджету та населення країни.

Державні органи: суди, прокуратура, поліція обслуговує лиш владу олігархів. Зміни та реформи можна побачити хіба що з екранів телевізорів. З яких ллється відверта брехня.

Ті, хто раніше жив бідно, зараз ледве зводить кінці з кінцями. А риторика влади дає зрозуміти, хто не задоволений тарифною політикою – сепаратист, агент кремля.

Що ще потрібно для того, щоб накінець зрозуміти, що ні Президента ні прем’єра не хвилюють наші проблеми. Їх не хвилює як ви будете платити комунальні тарифи, які вони підняли в п’ятеро, ні те, за що ви будете купувати продукти, які піднялись в ціні втричі, і аж ніяк їх не хвилює те, що ви не можете купувати ліки. Олігархів і керівників держави цікавить тільки власний прибуток.

І дурню вже зрозуміло, що така політика спрямована на знищення населення України. Підтвердженням тому є закриття лікарень та шкіл, відміна пільг.

Але найбільше від такої нелюдської політики страждають найменш захищені верстви населення, а саме пенсіонери. Вже зараз люди похилого віку доведені державою до відчаю, а що далі?

Єдине, чого навчила нас ця влада, так це те, що тільки ми самі можемо захистити своє право на гідне життя та відстояти власні інтереси. Це довели вінницькі пенсіонери, коли відстояли пільговий проїзд для всієї України.

І доки ми будемо вірити обіцянкам наших чиновників і покірно чекати  – доти вони будуть паразитувати на нашому тілі.

Пенсіонери об’єднуйтесь.

Разом відстоїмо гідне життя!

Лідер Партії пенсіонерів Вінниччини, В. Малиновський

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я