На голову Новини Бюджет Вінниці дає 15 млн. грн. на ремонти висоток, а решту докладуть...

Бюджет Вінниці дає 15 млн. грн. на ремонти висоток, а решту докладуть жителі

134
0

 У цьогорічному бюджеті міста на капітальні ремонти багатоповерхівок за програмою співфінансування з мешканцями закладено 15 мільйонів гривен. Це майже в півтора рази більше, ніж було використано торік., – пише видання i-vin.info.

 У цьогорічному бюджеті міста на капітальні ремонти багатоповерхівок за програмою співфінансування з мешканцями закладено 15 мільйонів гривен. Це майже в півтора рази більше, ніж було використано торік. З початку 2014 року вже розпочалися роботи на умовах співфінансування по кількох висотках. А працівники ЖЕКів проводять зустрічі з жителями багатоповерхівок, на яких люди вирішують, які саме ремонтні роботи потрібно проводити у їхніх будинках.

 

Все більше вінничан усвідомлює, що їхні будинки є їхньою спільною власністю, а відтак, і дбати про стан своїх висоток вони мають разом. На сьогодні вже 92,5% квартир у багатоповерхових будинках вінничанами приватизовані.

 

Нагадаємо, що за умовами цієї програми міський бюджет фінансує більш ніж дві третини від загальної вартості ремонтних робіт – 70%. А жителі, відповідно, 30% решти.

 

Торік на капремонти висоток було використано 10,5 млн. грн. бюджетних коштів. Мешканці ж зібрали 1,2 млн. грн., що майже на третину більше, ніж було у 2012 році. Враховуючи таку тенденцію, в бюджеті міста на 2014-й рік заплановано на цю програму в півтора рази більше коштів – 15 млн. грн.

 

АВТОР: i-vin.info

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я