На голову Економіка Бумеранг прилетів звідки не чекали: Кремлю тепер не до України!

Бумеранг прилетів звідки не чекали: Кремлю тепер не до України!

74
0

Кабмін Нідерландів подає колективний позов проти Росії до Європейського суду з прав людини за збитий “Боїнг” в небі над Донбасом в 2014 році. У колективному позові йдеться про захист у суді всіх 298 жертв 17 національностей, які загинули під час катастрофи літака. Про цей крок Кабмін Нідерландів проінформує Радбез ООН.Путин вынужден воевать с дьяволом, которого он создал, — экс-посол США в РФ  — «Інше.ТВ»

Сьогодні, 10 травня, стало відомо, що уряд Нідерландів вимагатиме від ЄСПЛ покарати Росію за скоєне в 2014 році в небі над Донбасом, інформує  сайт Кабміну країни. На сайті уряду сказано, що скарга колективна від 298 осіб, родичі яких загинули під час аварії “Боїнга”. Цей крок зроблений з тим, щоб максимально підтримати родичів.

Про цей крок обов’язково буде поінформовано Радбез ООН. Ще в 2018 році уряди Нідерландів та Австралії довели, що вина за збитий “Боїнг” в 2014 році повністю лежить на Росії. Вже пройшло 6 років з моменту катастрофи, а винних досі не покарано, сказано на сайті Кабміну. Також там підкреслили, що будуть і далі вимагати покарання для Росії всіма законними способами.

У Кабміні заявили, що раніше не подавали позов до ЄСПЛ, так як довго його готували. Уряд зумів домовитися з кожним з родичів загиблого і заручитися його згодою для подачі колективної скарги проти Росії. На цю процедуру також пішло багато часу, заявили в Нідерландах.

Джерело

#нідерланди #боїнг #росія #суд

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я