На голову Новини Будьте уважні, оплачуючи лікарняні з 14 грудня 2013 року

Будьте уважні, оплачуючи лікарняні з 14 грудня 2013 року

201
0

 Комісіям із соцстрахування підприємств, установ та організацій, у яких працюють жінки, які перебували у відпустці для догляду за дитиною до трьох років у період із 1 січня 2011 року, доведеться переглянути страховий стаж для визначення відсотка оплати листків непрацездатності.

 Комісіям із соцстрахування підприємств, установ та організацій, у яких працюють жінки, які перебували у відпустці для догляду за дитиною до трьох років у період із 1 січня 2011 року, доведеться переглянути страховий стаж для визначення відсотка оплати листків непрацездатності. Адже весь період зазначеної відпустки, починаючи з 1 січня 2011 року, тепер зараховуватимуть до страхового стажу. Звісно, перерахунків раніше оплачених лікарняних робити не потрібно, оскільки зазначена норма діє з 14.12.2013 р.

 

Закон України «Про внесення зміни до статті 7 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням» щодо зарахування до страхового стажу періоду відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку» від 19.11.2013 р.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я