На голову Новини Будьте обачними! ОСББ теж обманюють мешканців!

Будьте обачними! ОСББ теж обманюють мешканців!

226
0

 Способів обману дуже багато. Це і завищення тарифів на експлуатаційні та комунальні послуги і вимоги оплатити капітальний ремонт, який ніхто й не думає проводити. 

 Способів обману є дуже багато. Це і завищення тарифів на експлуатаційні та комунальні послуги і вимоги оплатити капітальний ремонт, який ніхто й не думає проводити. Мало хто з мешканців перевіряє суми, виставлені в квитанціях на оплату житлово-комунальних послуг. Ті власники, які звертають увагу на незрозумілі цифри, в більшості своїй все одно не здатні розібратися, що це і чи правильно пораховано. Такою неуважністю й безграмотністю і користується керуючий склад ОСББ.  

ЖЕК обманює власників різними способами, наприклад застосовуючи завищені коефіцієнти до тарифів, або «забуваючи» застосувати понижуючі коефіцієнти, або не направляючи всі кошти що надходять від власників на рахунки компаній, що надають послуги водо-, електро-, газо-, теплопостачання і т. п.  

 Окремий спосіб обману мешканців пов’язаний з нарахуванням плати за капітальний ремонт. Гроші приймаються, але жодних робіт з капітального, навіть часткового капітального ремонту або підтримання будинку в нормальному стані не проводиться.  

 «Ігри» з послугами Зазвичай дуже складно домогтися від голови або членів правління ОСББ звітної документації, що містить відомості про те, куди і в якому розмірі направлені отримані від власників грошові кошти. І не даремно!

 Незаконна здача в оренду офісів і машиномісць. Порожні, ні на кого не оформлені приміщення, за законом належать всім власникам багатоквартирного будинку, можуть здаватися під офіси, комерційну та іншу діяльність. Часто здаються внайм машиномісця і навіть квартири. Подібна оренда найчастіше здійснюється нишком, коли власники квартир про неї не знають. Або знають, але не підозрюють, що таким чином порушуються їхні права.   Іноді приміщення здаються відкрито, але зі зменшенням офіційної вартості. Різницю між офіційною і неофіційною ціною найму керівництво ОСББ присвоює собі.  

Реклама на фасаді будинку. Будь яка вивіска, навіть сама невелика, яка вказує, що в будинку розташований магазин або банк, або офіс комерційної структури, повинна бути узгоджена з мешканцями – власниками квартир. Таку ж згоду слід отримувати при розміщенні на будинках рекламних вивісок і розтяжок. А що найголовніше – саме мешканці повинні визначати вартість розміщення на їх будівлі подібної реклами.

За будь-які порушення негайно звертайтесь до прокуратури! 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я