На голову Новини Будівництво вулиці забере у вінничан мільйони

Будівництво вулиці забере у вінничан мільйони

214
0

 У Вінниці будівництво вул. Келецької та трамвайної лінії від вул. Квятека до автовокзалу «Західний» зрушило з мертвої точки. Міськрада уклала угоду на залучення кредиту в сумі понад 35 млн грн під державні гарантії, – пише Україна Комунальна.

 Департамент капітального будівництва Вінницької міськради уклав угоду з Вінницькою обласною дирекцією АБ «Укргазбанк» на залучення кредиту в сумі 36,4 млн грн під державні гарантії для реалізації проекту соціально-економічного розвитку «Будівництво вул. Келецької та трамвайної лінії від вул. Квятека до автовокзалу «Західний». Про це йдеться у «Віснику державних закупівель», – зазначають «Наші гроші».

 

Позику мають погасити до 31 жовтня 2023 року.

 

Обслуговування кредиту коштує 18,1 млн грн.

 

Нагадаємо, у травні 2012 року був підписаний договір з ТОВ «Шляхбудматеріали» на будівництво вулиці Келецької та трамвайної лінії від вул. Квятека до автовокзалу «Західний» вартістю 65,33 млн грн.

 

Довжина запроектованої ділянки вул. Келецька становить 836 метрів. Довжина трамвайної лінії становить 2014 погонних метри.

 

За повідомленнями ЗМІ, Кабінет Міністрів прийняв рішення про надання Вінниці кредитних ресурсів в сумі 150 млн грн під державні гарантії для добудови трамвайного кільця між Келецькою та Барським шосе та закупівлі 70 одиниць транспорту. Кредит надається під 10% на 10 років. При цьому державний бюджет бере на себе повернення 50% тіла кредиту та половини відсотків.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я