На голову рух АНТИКОРУПЦІЯ й ЛЮСТРАЦІЯ Будівельник, якого НАБУ підозрює у розтраті коштів, отримав нові мільйони на “Стіну”!

Будівельник, якого НАБУ підозрює у розтраті коштів, отримав нові мільйони на “Стіну”!

133
0

Цього місяця приватна фірма ТОВ “Будцентр Вітязь” отримала 20 мільйонів гривень авансу із рахунку Державної казначейської служби за продовження робіт із облаштування кордону з неадекВАТНОЮ та злою до України Російською Федерацією… Але…

Про це із посиланням на офіційний портал використання публічних фінансів повідомляє проект “Марлін”.

Так, із 2015 року “Будцентр Вітязь” є одним із генеральних підрядників зі зведення фортифікацій на кордоні. Директору та засновнику даної фірми  Агаверді Аділову ще в 2017 році НАБУ висунуло підозру в розтраті майна в особливо великих розмірах і підробці документів.

За даними журналістів “Слідство.Інфо” за весь час зведення “стіни” “Будцентр Вітязь” отримав від Держприкордонслужби понад 135 мільйонів гривень.

Прикордонники засекретили контракти по “стіні Яценюка”.

За будівництво паркану на кордоні з Росією екс-прем’єр-міністр Арсеній Яценюк агітував особисто з 2014 року. Втім, на сьогодні вже розкрито масштабні махінації навколо цього “проекту”! А Яценюк за це ще не відповів! Мабуть тому, що теж друг Порошенка…

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я