На голову Новини «Буде третій Майдан, якщо влада знову нас проігнорує» – ГО «Голос народу»,...

«Буде третій Майдан, якщо влада знову нас проігнорує» – ГО «Голос народу», Народний контроль Майдану з питань ЖКГ

147
0

Обуренням та народним невдоволенням завершилось, так і нерозпочате засідання з питань житлово-комунального господарства міста Вінниці, що організовувалось Народним контролем вінницького Майдану, ГО «Голос народу» та звичайними вінничанами, яким набридло свавілля в сфері ЖКГ. 

 Обуренням та народним невдоволенням завершилось, так і нерозпочате засідання з питань житлово-комунального господарства міста Вінниці, що організовувалось Народним контролем вінницького Майдану, ГО «Голос народу» та звичайними вінничанами, яким набридло свавілля в сфері ЖКГ. 

 

За попереднім планом, на засідання були запрошені представники обласної та міської рад, облдержадміністрації, прокуратури, фінінспекції… Однак представники від влади проігнорували громаду міста.

Щоправда, заступник голови облради Ігор Кревський, вибачився за свою відсутність. Як виявилось, його підвело здоров’я. Наразі він перебуває на стаціонарному лікуванні.

 

А тим часом зал засідань «гудів» від невдоволення присутніх. Активісти по черзі висловлювали свої претензії на адресу вінницької влади, мовляв, ми сюди не розважатись прийшли, а вирішувати серйозні питання, тому відсутність провладних представників, вважатимемо за неповагу та абсолютне ігнорування.

 

Згодом, приблизно о 17.00 годині, до зали засідань зайшла заступник голови райдержадміністрації Наталя Солейко. А сівши за стіл президії, вона отримала добрячого морального прочухана від незадоволеної громадськості. З місця доповіло кілька активістів зібрання, які поскаржились їй на байдужість місцевої влади, а також звинуватили Наталю Петрівну у недоцільному, на їхню думку, захисті губернатора, що, попри всі письмові запрошення, не з’явився на зустріч і, навіть, не попередив про свою відсутність. В результаті, Наталі Солейко і громадськості так і не вдалось дійти якоїсь спільної згоди.

 

Тому, практично одноголосним голосуванням, вирішили перенести засідання на наступну середу (2 липня, 16.00 – авт..) аби все таки дати шанс владі почути свій народ.

Якщо ж і наступного разу вінницька влада не удостоїть честі громади своєю присутністю, – вінничани обіцяли їй третій Майдан.

 

Нагадаємо, засідання мало проводитись з метою вирішення ключових спірних питань у сфері ЖКГ. Так, вінничан непокоять питання неправомірної діяльності ТОВ «ЖЕО», якості питної води, незрозумілості та непрозорості тарифікації комунальних платежів… незаконно прийнятих рішень вінницькою міською радою у даній сфері.


P.S. Якщо у Вас є особисті запитання з даної тематики до представників влади, просимо звертатись за тел. (0432)67-96-10, або за адресою: вул.Соборна, 52, оф.206, або надсилайте свої запитання на електронну адресу: golos_n@meta.ua

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я