На голову Економіка Буде тільки гірше: Уряд підготував українцям чергову комунальну підлоту, – експерт

Буде тільки гірше: Уряд підготував українцям чергову комунальну підлоту, – експерт

99
0

В цивілізованих країнах системи обліку встановлюються і повіряються, як правило, за рахунок надавача послуг.

Уряд підготував проект закону, що зобов’язує громадян встановити протягом 2017-2018 років індивідуальні засоби обліку комунальних послуг за власні кошти. Про це повідомляє колишній народний депутат, а нині експерт з питань соціальної політики Андрій Павловський на своїй сторінці у “Фейсбуці”, передають Патріоти України.

“Уряд підготував громадянам України чергову комунальну підлоту! В авральному порядку погоджують проект закону про комерційний облік комунальних послуг, яким передбачено, що витрати на обладнання будинковими вузлами обліку, відшкодовуються споживачами комунальних послуг. Ба більше того, громадян зобов’язують встановити протягом 2017-2018 років індивідуальні засоби обліку за власні кошти!

Хоча в цивілізованих країнах системи обліку встановлюються і повіряються, як правило, за рахунок надавача послуг… Вкотре пересвідчуюсь, наш уряд таки справді унікальний у повному нехтуванні інтересами своїх громадян. Коли вже ці хапуги припинять «робінгудити» по-новому – забирати у бідних та віддавати монополістам?!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я