На голову Новини Брехуни Вінницької міської ради

Брехуни Вінницької міської ради

569
0

 Вдача собача: не брехне, той не дихне (Українське народне прислів’я)

 Вдача собача: не брехне, той не дихне (Українське народне прислів’я)

Брехуни Вінницької міської ради

Вже декілька років мешканці будинків Пирогова 113, 115, 117, 119 звертаються до Вінницької Міської Ради з проханнями та скаргами про за асфальтування пішохідної доріжки фасадної частини цих домів. Писали колективно та індивідуально про те, що більше 40 років ця доріжка не ремонтувалась, та не обладнувалась. Тобто доріжки нема, а є суцільні ями.

2.02.2012 р. збори мешканців в котрий раз звернулись з колективним зверненням до голови міської ради Гройсмана В.Б. про це неподобство.

Але Гройсман В.Б. цих звернень не читає, і не бере контроль на їх виконання, тим самим не виконує законодавство про місцеве самоврядування, Статут міста Вінниці, та свої посадові обов’язки.

Його діяльність та розум спрямовані на те, як шляхом незаконних рішень міської ради, та створенням корупційних схем витягти з кишень громадян міста певні кошти. В цьому  його підтримує партія «Совість України». Але це особлива тема.

Через місяць Департамент житлового господарства і його Керівника Сергія Кушніра надійшла відповідь, «що це питання знаходиться на контролі у виконкомі міської ради і про хід вирішення питання буде додатково повідомлено».

Майстер відписок не відмовив, але не відповів коли буде вирішено це питання .

Через деякий час надійшла відповідь з Департаменту комунального господарства та благоустрою м. Вінниця і його Керівника , директора Ігоря Корольчука – «Повідомляю, що дане питання знаходиться в попередньому плані робіт департаменту та буде виконуватись протягом 2012 р.» Але брехню завжди можливо спростувати. Збрехали знову, бо в попередній план робіт департаменту ці питання не потрапили ні на 2012 р. ні на 2013 рік.

В цьому 2013 р. мешканці знову звернулись з колективним зверненням до Гройсмана В.Б. виконати обіцянки які були надані в 2012 р, але надані відповіді продемонстрували, що Вінницька міська рада продемонструвала повну деградацію.

Коли мешканці були ознайомленні з відповідями від мутантів міської ради прийшли до висновку, що це спілкування нагадує спілкування сліпого з глухим. З наданих відповідей можливо зробити висновок, що вони не читали звернення і не виходили на місце.

(Ми просили зробити поточний ремонт доріжки вул.. Пирогова 113-115-119) а вони відповідають, що треба робити Капітальний ремонт до будинків Пирогова 121, 123, 125, 127, 129 – ділянка яка зовсім не потребує ремонту, і вона в найкращому стані.

Тобто перекрутили, обрекли все можливе та неможливе. І скільки зневаги, брехні, злочинної безвідповідальності, та порушень чинного законодавства.

Пригадується, що Вінницька міська рада, до Гройсмана В.Б. і його партії «Совість України» завжди була тим місцем де працювали моральні авторитети, поважні люди, совість міста.

Сьогодні у раді засідають і працюють інші «авторитети»,- фінансові, будівельні, підприємницькі і тому подібне і все, що їх об’єднує відсутність совісті відносно мешканців міста, хоча об’єднані в партію «Совість України».

Читаючи відповіді Вінницької міської ради (і не тільки з цього питання) виникає таке відчуття, що відносно мешканців міста діє організоване злочинне угрупування чиновників міськради, та правоохоронців, які зовсім не контрольовані держадміністрацією, в вигляді дій та бездіяльності.

Вінницькі чиновники міськради пов’язанні спільними інтересами з іншими зацікавленими особами, та стадним інстинктом.

Я впевнений (на прикладах власної переписки) якщо прокуратура, облдержадміністрація створять спільну комісію по розгляду заяв, скарг мешканців міста за 2012-2013 р.р. до Вінницької міськради, вона виявить тисячі відписок, відвертої брехні, прихованих злочинів.

Якщо совісті у чиновників міськради м. Вінниці немає, то звернемось до Конституції України: ст.. 40 «…розглянути звернення та надати обґрунтовану відповідь», Закону України «Про звернення громадян» (ст..19 що зобов’язує чиновників діяти в спосіб передбачений цією статтею), Закон України «Про правила етичної поведінки» де порушені ст.ст. 6, 7, 9, 10, 11, 12  якими передбачено, що особи уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування забезпечують позитивну репутацію органів державної влади, місцевого самоврядування, всіляко сприяти зміцненню довіри громадян до влади, що утверджують чесність, неупередженість, та ефективність влади.

Ось так брехуни міськради «забезпечують» позитивну репутацію влади.

Високопосадовець держави якось вигукнув що це «Саботаж». Ні це не саботаж – це пряме невиконання чиновниками, правоохоронцями та державною адміністрацією своїх прямих обов’язків передбачених законом про держадміністрації.

Чи буде вибачення перед мешканцями Пирогова 113-117 Вінницької міської ради за брехливі безвідповідальні відповіді покаже час. А може згадає про свої обов’язки прокурор м. Вінниці, та облдержадміністрація.

Брехунів міськради рано чи пізно чекає відповідальність, вони своїми письмовими доказами поставили себе вже поза законом.

Вінничани, прошу Вас завжди пам’ятати, що дияволи криються в деталях і повертаюсь до того з чого почав про відповідальність чиновників.

 

Голова громадської організації

«Голос народу –до демократії через право»

Матковський В. Г.

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я