На голову Новини Брат Найєма отримав учасника бойових дій за одинадцять днів в АТО (ДОКУМЕНТ)

Брат Найєма отримав учасника бойових дій за одинадцять днів в АТО (ДОКУМЕНТ)

117
0

Масі Найєм отримав статус учасника бойових дій за 11 днів у зоні АТО.

Рідний брат Мустафи Найєма Масі отримав УБД за 11 днів служби у зоні АТО. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив начальник департаменту поліції по боротьбі з незаконним обігом наркотиків України Ілля Ківа:

“Побачивши активну позицію захисника Батьківщини Масі Найєма, я вирішив його запросити до ГО “Всеукраїнський Союз Ветеранів АТО”, зробивши запит на частину, де він проходив службу, чи дійсно Масі перебував у зоні АТО, і отримав відповідь, яку залишаю на ваш розсуд. Герой Масі був у АТО усього 11 днів. Виходить основний час він захищав Батьківщину, слухаючи музику у нічних клубах Києва. PS: адже хтось їх повинен же захищати!!!”, – підсумував Ілля Кива.

 

 

У свою чергу брат Мустафи Масі на своїй сторінці у Facebook заявив, що Ілля Кива “не мав права розголошувати таку інформацію. більше того – Я ніколи не просив і не отримував учасника бойових дій.

По-друге, перш ніж писати, де я перебуваю – уточню, що мені командування нової частини просило про це не говорити. Але те, чим я займаюся і що роблю – добре знає заступник мінистра міністерства інформаційної політики Tetiana Popova.

Отже, я перебував у Костянтинівці, де дислокується 122-й Окремий Аеромобільній Батальйон. Про це писали і в Цензор.Нет, звідки я і давав коментарі Anastasiia Bereza. потім нас відправили на навчання в Житомир. На місяць.

Потім ми перебували в дрімучих лісах під Херсоном. Коли ви ламали опори ЛЕП.

А потім мене перевели у ту частину, де я несу службу) Я відряджений на підставі доручення заступника мін.оборони України з питань євроінтеграції. Про це знає і Юрій Бутусов, з яким я ділився цією інформацією. Документ викладати не буду – бо це мені заборонили”, – підсумував він.

Загалом Масі Найєм заявляє, що це замовна інформація проти нього, однак, він не уточнив, за які заслуги ним так опікуються заступники міністрів та інші високопосадовці, за завданнями яких солдат несе службу.

У наступному пості він почав стверджувати, що зніме Іллю Киву з посади і подасть на нього до суду “за розголошення інформації та наклеп”:

“А будете себе добре вести – ще й до суду не подам за розголошення інформації і наклеп. Бо я ніколи не отримував учасника бойових дій. Навіть не просив його. Хлопці з четвертої хвилі 122-го Окремого Аеромобільного Батальйону не можуть її отримати, а я ж – взагалі з шостої; мені ще на даний момент не належить”, – підсумував Масі Найєм.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я