На голову Новини БПП: Порошенко подав до суду на телеканал «1+1» «за систематичну брехню»! Чи...

БПП: Порошенко подав до суду на телеканал «1+1» «за систематичну брехню»! Чи за правду?

107
0

Група «1+1 медіа» заявляє про тиск з боку президентської команди та наявність доказової бази й свідків щодо фактів, «наведених у журналістському розслідуванні» щодо ПОКИ ЩО Президента України Петра Порошенка!

Після гучних розслідувань журналістами корупційних схем друзів Петра Порошенка в УКРОБОРОНПРОМІ, Укрзалізниці та за оприлюднення фактів підкупу виборців Порошенко подає в суд на цей телеканал!

«Така реакція кандидата у президенти (судовий позов – ред.) у розпал виборчої кампанії ще раз свідчить про слабку та необґрунтовану позицію діючої влади. Розповсюдження такого роду заяв, які не мають конкретики та фактажу, із безґрунтовними звинуваченнями на адресу 1+1, свідчить про тиск на незалежні засоби масової інформації і свободу слова та є неприпустимими з боку діючого президента», – ідеться в повідомленні.

«Телеканал намагався отримати коментар в Адміністрації президента щодо наведених фактів, втім відповідь на численні звернення не була надана. Ми досі очікуємо відповіді на ці питання, а також на коментар щодо факту торгівлі з Росією заводу «Ленінська кузня», який донедавна належав Петру Порошенку, оприлюднений у розслідуванні «ТСН. Тиждень», – додають у групі «1+1 медіа».

Голова парламентської фракції «Блок Петра Порошенка» Артур Герасимов заявив 25 березня, що президент України Петро Порошенко подав до суду на телеканал «1+1» «за систематичну брехню в особливо великих розмірах»! Як вам?

На думку Герасимова, власник «1+1» олігарх Ігор Коломойський «керується почуттям помсти» після втрати (приватизації) «Приватбанку» та «прагне не допустити перемоги на президентських виборах Петра Порошенка»…

А якщо підбити певні економічні підсумки “роботи” Петра, то для України вони просто жахливі!!!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я