На голову Політика Є новий рейтинг партій. БПП очолює антирейтинг партій!

Є новий рейтинг партій. БПП очолює антирейтинг партій!

297
0

З’явився новий рейтинг партій… Антирейтинг партій Верховної ради очолює “Блок Петра Порошенка “Солідарність”. Хто б сумнівався!

Ясна річ, в УКраїні до УСІХ рейтингів треба ставитись дууууже скептично… Бо вони можуть бути КИМОСЬ проплачені… Взагалі, ще треба вияснити, ХТО засновник і керує ЦІЄЮ фірмою “Рейтинг”…

Але ознайомитись можна…

Лідером електоральних симпатій серед політичних сил в Україні є партія “Слуга народу”.

Про це свідчать результати опитування, проведеного Соціологічною групою “Рейтинг”.

Зазначається, що  її готові підтримати 43,8% тих, хто має намір голосувати і визначився з симпатіями.

За “Опозиційну платформу – За життя” готові проголосувати 10,5% опитаних, БПП Солідарність – 8,8%, Батьківщину – 7,3%, партію “Сила та честь” Ігоря Смешка – 5,1%, партію Святослава Вакарчука – 4,6%, Радикальну партію Олега Ляшка – 3,3%, Опозиційний блок – 3,2%.

Рейтинг інших партій менше 3%.

 

 
ІНФОГРАФІКА ГРУПИ “РЕЙТИНГ”

За даними соціологів, партія “Слуга народу” – лідер в усіх макрорегіонах, а  “Опозиційна платформа – За життя” та “Опозиційний блок” мають міцні позиції у південно-східних областях, а інших партії, що зберігають шанси на потрапляння до парламенту, – у центрально-західних.

Крім того повідомляється, що партія “Слуга народу” лідер т.зв. “другого вибору”.

 
ІНФОГРАФІКА ГРУПИ “РЕЙТИНГ”

Її готові підтримати у разі неучасті свого фаворита у виборах, ще 11,4%респондентів, що мають намір голосувати.

За “Опозиційну платформу – За життя” у такому випадку могли б проголосувати ще 7,1%, партію Вакарчука – 6,4%, Батьківщину – 5,1%, партію “Сила і честь” 4,9%, “Опозиційний блок” – 4,3%, Радикальну партію – 3,7%, Громадянську позицію – 3,6%, БПП Солідарність – 3,1%.

А за БПП Петра Порошенка за жодних обставин не проголосували б 51,9%респондентів, які мають намір голосувати!!!

 

 

58% опитаних українців заявили, що на парламентських виборах будуть шукати альтернативу серед нових партій, з іншого боку 26% – готові проголосувати за парламентські політичні сили.

За даними соціологів, запит на “традиційні партії” відносно вищий серед прихильників сил, які зараз представлені у Верховній Раді.

Вони додають, що разом з тим від 24 до 40% готові віддати свої голоси “новим” політичним проектам.

Повідомляється, що підтримка соціально-економічних ініціатив партії – головний мотив вибору політичної сили серед респондентів (59%).

Виходячи передусім з симпатій до лідера голосують 14%, ідеологічних засад – 10%. Також в результатах опитування вказується, що більше 70% респондентів підтримують ідею розпуску парламенту і проведення дострокових виборів Верховної ради.

Це опитування було проведено з 16 по 21 травня 2019 серед населення віком від 18 років і старше, які були опитані методом особистого інтерв’ю.

Вибірка репрезентативна за віком, статтю, регіонами і типом населення. Вибіркова сукупність – 2 тисячі респондентів. Похибка становить не більше 2,2%.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я