На голову Сфера ЖКГ Борги за комуналку українці погашатимуть… квартирами??? Гройсман, ЦЕ точно реформа?

Борги за комуналку українці погашатимуть… квартирами??? Гройсман, ЦЕ точно реформа?

195
0

На сьогоднішній день практично будь-яка сума заборгованості може стати для постачальника комунальних послуг підставою для звернення до суду з позовною заявою !щодо боржника!!!

Про це заявив юрист Олег…

Сьогодні в українському законодавстві чітко не вказано, яка моє бути сума боргу, щоб постачальник звертався до суду про погашення споживачем!

Втім, постачальник має право звертатися до суддів при будь-які заборгованості, навіть мінімальній.

“Приводом для звернення постачальника послуг до суду може бути абсолютно будь-яка сума. Зрозуміло, ніхто не буде намагатися виставити квартиру на продаж за борг в 10 тисяч гривень, але з юридичної точки зору, заборгованість за 2 місяці вже є підставою для звернення до суду”, – заявив юрист, зазначивши, що розвиток подій може залежати від цілого ряду обставин…

Коли власник може позбутися квартири, якщо заборгував а комуналку?

“У списку всіх заходів вибивання грошей з боржника продаж квартири стоїть на останньому місці. Спочатку з боржником укладуть договір про реструктуризацію заборгованості. Потім, якщо цей договір не буде виконуватися, встане питання про конфіскацію майна з метою його продажу для погашення заборгованості. І тільки в останню чергу мова може зайти про продаж житла боржника”, – зазначив юрист.

Варто зазначити, що з отриманих коштів за продаж квартири погашається весь комунальний борг, а різницю отримує власник.

У тому ж Києві наступного року зростуть ціни на послуги з водопостачання та водовідведення! За даними “Київодоканалу”, в середньому вартість підвищиться в середньому – на 49,6%. Пояснюють такий крок зростанням вартості електроенергії, паливно-мастильних матеріалів, реагентів, розміру ренти, а також збільшенням амортизаційних відрахувань, подорожчанням ремонтів основних засобів.

Ну а ВСІ ці горе-покращення ви ж знаєте, КОМУ дякувати: Порошенку та його бездарним реформаторам типу Гройсмана, Яценюка та інших…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я