На голову Новини Боксер Василь Ломаченко опублікував у себе в Instagram відео з російським спецназом!!!

Боксер Василь Ломаченко опублікував у себе в Instagram відео з російським спецназом!!!

1058
0

Чемпіон світу з боксу у легкій вазі українець Василь Ломаченко опублікував у своєму Instagram відеоролик, в якому використані кадри з російським спецназом!!!

Він що зовсім хворий на голову??? Став таким же сепаром як Усик?

Джерело: Instagram Ломаченка

Деталі: У публікації використано двохвилинне відео каналу “Корсунська пустинь”.

У ньому закадровий голос розповідає про силу православного духу під відеоряд з тренувань російського спецназу.

Відео закінчується словами “Дякуємо за допомогу в зйомках ввічливих людей”.

Чому це важливо: У лютому 2014 року на півострові Крим з’являлися люди у військовій формі без розпізнавальних знаків, які блокували дії українських військ. В Україні їх називали “зеленими чоловічками”. Пізніше президент Росії Володимир Путін визнав, що “ввічливими людьми” були співробітники Збройних сил Росії.

Люди у соцмережах просто обурені!!!

Олег В……..в

останніми роками в типу українських боксерів явні проблеми з головою! з мозком, вірніше з його майже повною відсутністю і ватним станом! усик… тепер ломаченко… кляті зрадники!
Dima M……v

Проблема в тому, що вони не “відбивають”, що взагалі йде війна…вони існують у своєму світі, де водять дружбу з москалями (адже ж спорт ” в не палитики”), які в той час підтримують рашистських військових. І не віддають звіт, що їх читають та бачать міліони підписників, на яких вони мають “авторитетний вплив”…
Ігор Б……..к

Deja vu – при совєтах вболівав за чехів і канадців, щоб всипали “нашим” хокеїстам, а тепер чекаю, коли цим двом, так би мовити “нашим” натовчуть мармизи до біло-синьо-червоних відтінків.
Rassel R…….l

Надіюсь Джошуа або Уайлдер вирубить усика.
Vasiliy K…..a

Да..що Усику, що Ломаченку мізки відбили всі…
Богдан Л…….а

Дибільного усика з його рпц вже давно не дивлюся. Виявляється, що його кум (вася-лома) не дуже мудріший.

Передісторія:

  • На території Криму і Севастополя 16 березня 2014 року відбувся невизнаний світом “референдум” про статус півострова, за результатами якого Росія включила Крим до свого складу. Ні Україна, ні Європейський союз, ні США не визнали результати голосування на “референдумі”. Президент Росії Володимир Путін 18 березня оголосив про “приєднання” Криму до Росії.
  • Міжнародні організації визнали окупацію і анексію Криму незаконними і засудили дії Росії. Країни Заходу запровадили низку економічних санкцій. Росія заперечує окупацію півострова й називає це “відновленням історичної справедливості”. Верховна Рада України офіційно оголосила датою початку тимчасової окупації Криму й Севастополя Росією 20 лютого 2014 року.