На голову Економіка Блокада Донбасу – популізм і політиканство депутатів

Блокада Донбасу – популізм і політиканство депутатів

130
0

Це не вирішить проблему.

Зараз увага суспільства і ЗМІ прикута лише до нардепів, які у цьому задіяні. Вони використають блокаду для набору собі додаткових балів на можливих позачергових виборах. Якби активісти хотіли вирішити проблему за допомогою блокади, вони б мали робити це ще два роки тому, йдеться у статі facenews.ua

Не один раз бачив, як проходять потяги, які навіть контрабандою не називають. Коли йде ешелон через переїзд, противник не стріляє. Дочекалися, поки потяг пройде і знову почали гатити по наших хлопцях. Це нонсенс – торгові відносини з тими людьми, які вбивають наших солдат. Тому ті, хто робить гроші на торгівлі з окупантами, намагаються приховати факт війни, зробити вигляд, що все нормально.

Повинна бути політика, спрямована на ліквідацію контрабанди. Це не робиться таким явочним порядком: захотіли, пішли й заблокували для того, щоб отримати якісь політичні дивіденди. Через день усі ці шпаринки відкриються й контрабандні потяги підуть, як і ходили. Це не вирішить проблему.

Блокада – це привернення уваги суспільства й ЗМІ у першу чергу до політиків, а не до проблеми. А ми на офіційному рівні закуповуємо у терористів вугілля й продаємо їм метал, продукти. Ми забезпечуємо їх електрикою і водою. Я розумію, що там живуть наші люди та їх потрібно підтримувати. Але краще б їм продукти скидали з повітря вертольотом. А так виходить, що ми підтримуємо економіку територій, які фінансують бойовиків.

Плюс є лише один: увага суспільства прикута до цієї проблеми. Зусиллями державної пропаганди наше суспільство апатріотичне. Потрібна була якась зачіпка й блокада зіграла тут свою позитивну роль. Увага суспільства повернулася до цієї проблеми.

Потрібно назвати війну війною. Наша Конституція зобов’язує державних діячів, починаючи від президента й закінчуючи останнім чиновником, захищати свою країну. Не хочуть брати зброю до рук – нехай змінюють політику в боротьбі з контрабандою. Не хочуть цього – на їх місце нехай прийдуть нові кадри, патріоти, люди з державним мисленням. Щось змінити можна лише очищенням кадрів. Корупцію, контрабанду не переможеш одними законами. Тут велика роль людського фактору.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я