На голову Економіка Білоруський олігарх став постачальником російського вугілля в Україну!

Білоруський олігарх став постачальником російського вугілля в Україну!

328
0

Поки українські патріоти блокують різні махінаторські схеми завезення в Україну вугілля країни-агресора, російські вражі людці знаходять все нові підступні варіанти… А типу наївні співробітники РНБО це ЧОМУСЬ не бачать…

NT Marine, близька до білоруського бізнесмена Миколи Воробья, отримала квоти на поставку понад 600 тисяч тонн російського вугілля в Україну (трохи менше 50% всіх поставок) в грудні 2019 года.

Раніше вугілля з Росії продавали самі виробники, отримуючи дозволи Мінекономрозвитку РФ.

У списку квот на листопад NT Marine не фігурувало.

NT Marine займається перевезенням нафти і вугілля в Україні і входить в сферу інтересів білоруського олігарха Миколи Воробья.

Це підтвердив голова української Незалежної спілки гірників і депутат Верховної ради від партії “Батьківщина” Михайло Волинець.

Інші джерела повідомляють, що контракт на поставку вугілля укладається не з NT Marine, а з іншою компанією Воробья, “Інтерсервіс”, яка є найбільшим приватним нафтотрейдером в Білорусії.

“РЖД виконує заявки на перевезення вугілля в основному тільки цієї компанії – NT Marine AS. Вона пов’язана з інтересами Миколи Воробья, білоруського олігарха “, – заявив Волинець, за даними якого Воробей також підтримує відносини з українським політиком Віктором Медведчуком.

За його словами, NT Marine буде поставляти на Україну близько 500 тис. т. вугілля різних марок, включаючи антрацит, в місяць.

“Заробляти вона буде так: ціна тонни вугілля на станції споживача плюс 10 дол”, – пояснив Волинець.

За даними списку квот на листопад і грудень 2019, Росія ДОСІ поставляє на підприємства України 1,2-1,3 млн т вугілля і коксу в місяць!!!

При поточних цінах на вугілля (85-100 дол за т) виручка NT Marine в разі поставок російського вугілля протягом року може скласти 50 млн дол.

А днями одіозний олігарх Коломойський завіз партію скрапленого газу і теж із РФ… А скрізь по Україні торговельні мережі типу Сільпо та Метро продовжують торгувати товарами країни-окупанта!!!

То ЧИм займається й на КОГО працює РНБО та СБУ, якщо ЧОМУСЬ не бачить аж такі очевидні факти?…

джерело