На голову Новини «Безумні» гонорари нотаріусів закінчились – Уряд нарешті скасував мінімальний розмір оплати послуг...

«Безумні» гонорари нотаріусів закінчились – Уряд нарешті скасував мінімальний розмір оплати послуг на рівні 1%. Далі вирішує ринок…

131
0

Уряд скасував мінімальний розмір оплати послуг нотаріуса, встановлений указом Президента України №762 від 10 липня 1998 року на рівні 1%.

“Згідно з нашими оцінками, до 2020 року тільки це рішення дозволить заощадити для бізнесу близько 1 млрд грн”, – прокоментував перший заступник голови Мінекономрозвитку Максим Нефьодов на засіданні Кабміну, повыдомляє на protokol.com.ua

При цьому він зазначив, що ринок нотаріальних послуг є дуже конкурентним, а наявність такого обмеження викривляє конкуренцію, призводить до зайвих витрат бізнесу, виникнення “сірого” ринку, коли якась частина платежу повертається клієнтові “під столом”.

Пан Нефьодов нагадав, що 2005 року через таку мінімальну ціну державі довелося заплатити нотаріусу за переоформлення “Криворіжсталі” 250 млн грн.

Мінекономрозвитку, посилаючись на експертів, оцінює загальний обсяг операцій з нерухомістю у 2014 році в 55 млрд грн, що означає отримання нотаріусами за свої послуги щонайменше 550 млн грн.

Нагадаємо, в середу Кабінет Міністрів вирішив скасувати 367 застарілих постанов і нормативно-правових актів у рамках дерегуляції.

ПРЕС-РЕЛІЗ НПУ ДЛЯ ЗМІ СПРОСТУВАННЯ ІНФОРМАЦІЇ ПРО СКАСУВАННЯ МІНІМАЛЬНОЇ МЕЖІ ПЛАТИ ЗА ВЧИНЕННЯ НОТАРІАЛЬНИХ ДІЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я