На голову Економіка Президент Зеленський проти знахабнілих «Небожителів»!

Президент Зеленський проти знахабнілих «Небожителів»!

237
0

Відверто кажучи, Зеленський наступив на хвіст безлічі наших «Небожителів»…
А якщо бути точнішими, то практично ВСІМ. Починаючи від олігархів і політиків і закінчуючи чиновниками і схематозниками…

Щоденні інформаційні атаки на президента і його команду, тому пряме підтвердження.

Опоненти Зе змушені вигадувати просто фантастичні історії, про зарплати в конвертах і інші скандали…

І цих самих опонентів дійсно БАГАТО:

Ахметов, який отримав конкуренцію у вигляді імпорту електроенергії і змушений знижувати ціни на електроенергію. У підсумку, Ринату довелося купити Аню Скороход, яка хитає фракцію зсередини.

Порошенко, за яким розслідується безліч справ. Який повністю збанкрутував в політичному плані. У підсумку, Петі довелося викинути записи щодо Труби і хитати ситуацію мітингами проти «Формули Штайнмайєра».

Коломойський, який отримав чіткі меседжі, що Приватбанк держава не віддасть. У підсумку, Дубинський хитає фракцію і мочить президентські ініціативи.

Медведчук, котрий втратив на схемі завезення скрапленого газу близько 30% від торішніх доходів. Крім того, його ліквідували як посередника у відносинах з рф. У підсумку, всі його канали ополчилися на президента, а Рабинович просто впав у справжню Істерику.

Яценко, корупційна схема якого, дозволяла заробляти буквально з повітря по мільйону гривень в день на операціях з нерухомістю по всій Країні. Цю схему парламент почав Ліквідувати. У підсумку, Яценко спровокував скандал у фракції, намагаючись підкупити депутатів через своїх людей і мочив депутатів від Слуги народу.

Тимошенко, яка хотіла призначити своїх людей на хлібні місця: від Геокадастр до Чорнобильської Зони. Отримала відмову. У підсумку, перейшла в публічну і жорстку Опозицію.

Ляшко, котрий втратив фінансування від Ахметова.
У підсумку, Олег Валерійович вирішив знову влізти в інформаційне поле, але вже з іншим господарем і став регулярно з’являтися на каналах Медведчука.

Путін, для якого Порошенко був занадто Комфортний. Петя продовжував нагнітати патріотичну істерію і підтримувати конфлікт. А Зеленський почав грати зовсім в іншу гру і пішов на кроки, які дозволили витягнути Путіна на зустріч в Нормандські форматі, віддати полонених і повернути кораблі.

В кінцевому підсумку, ціла армія старих політиків озброїлася проти нашого президента, його команди і його партії.
Вони відчули реальну загрозу і повірили в те, що Зеленському під силу реально щось змінити.

Вони починають Об’єднуватися. Порошенко і Медведчук синхронно голосують в Парламенті. Так-же синхронно «мочать» Зеленського і їх Канали. Сюмар взяла Ляшко на поруки, а це вже відверта ознака щільного співробітництва.

Стара система, методично і системно почала бити по Президенту.
Але ми впевнені в тому, що Зеленський не здригнеться. Він реально безстрашний і дійсно «Нікому нічого не Повинен».
А ось якщо злякаємося ми з вами це вже інше велике Питання …

Джерело