На голову Новини БезСОВІСНА влада буде боротись за мораль

БезСОВІСНА влада буде боротись за мораль

193
0

Міська влада Вінниці продовжує дивувати чудернацькими проектами та дивними ініціативами. Виключенням не стала й 12 – а сесія Вінницької міської ради, що відбулась 27 жовтня 2011 р. та на якій було запропоновано створити раду захисту суспільної моралі.

 

Міська влада Вінниці продовжує дивувати чудернацькими проектами та дивними ініціативами. Виключенням не стала й 12 – а сесія Вінницької міської ради, що відбулась 27 жовтня 2011 р. та на якій було запропоновано створити раду захисту суспільної моралі.

За словами міського голови це має бути громадська рада, яка розглядатиме питання суспільної моралі в м. Вінниця. « Вона займатиметься як зовнішньою рекламою, так, можливо, і іншими речами» – зауважив Володимир Гройсман. До подібних ініціатив мера підштовхнув один з депутатів, за словами якого в місті занадто багато реклами, що має не зовсім привабливий вигляд.

Та мабуть не реклама засобів лікування від екземи та псоріазу підштовхнули учасників сесії до подібних розмов, а цілком конкретне бажання поставити рекламний бізнес міста в додаткові обмеження. Адже як відомо кожна заборона – це шлях до збагачення для ласих на чужі гроші чиновників. Щось схоже вже відбулось із знесенням торгівельних точок на зупинках та «наведенням ладу» з підприємцями на вул. 50-річчя Перемоги, торговельні заклади яких вибірково знесли ще в червні, а ось прибрати будівельний мотлох та покласти асфальт там, де працювали підприємці – нахабно забули.

Цікавим видається й той факт, що з подібною ініціативою виступив депутат міської ради Олександр Парвадов, який донедавна «щиро» представляв Комуністичну партію та боровся з двоставковим тарифом на опалення та раптом перейшов до лав тих, кого ще вчора допікав за ці самі комунальні тарифи. До речі пан Парвадов взагалі полюбляє говорити про мораль та етику, що не заважає йому так кардинально змінювати свої політичні погляди та коло друзів.

Втім, як би там не було рада з захисту моралі у Вінниці запрацює, адже в міській раді безроздільно панують депутати партії «Совість України» яка слухняно підтримує будь-які забаганки мера. Головне щоб цей новий орган не перетворився на черговий каральний проект спрямований на боротьбу з «неугодними» бізнесменами та опозиційними політиками, адже практично кожну політичну чи соціальну рекламу при великому бажанні можливо кваліфікувати як аморальну та суспільно небезпечну. А отже ніхто не здивується, якщо на чергових виборах з біг-бордів буде переважно споглядати лише «тендітне» обличчя пана Гройсмана, як це й було на місцевих виборах в жовтні 2010 р.

 

Незалежна профспілка «Голос народу»
 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я