Новини "Беспредел" місцевої влади доводить вінничан до відчаю…

"Беспредел" місцевої влади доводить вінничан до відчаю…

184
0

Гаражі належать людям з гаражного кооперативу «Квадрат», і вони категорично не згодні, що мають платити за свої гаражі міській владі. Справа мало не дійшла до самоспалення – Мирослава Павлусенко погрожувала облити себе бензином та підпалити, якщо хтось зачепить її власність.

 

 

У Вінниці на вулиці Рєпіна жінки стоять, закриваючи собою гаражі. Люди у відчаї готові на необдумані кроки. Одна з жінок взяла з собою пляшку з бензином. Таке протистояння виникло через те, що міськвиконком за допомогою суду та виконавчої служби хоче демонтувати металеві споруди. Хто з людей відмовляється укладати договір з комунальним підприємством «Архітектурно-будівельний сервіс» та платити гроші за користування землею, залишиться без гаража

За гараж – у вогонь
Представники виконавчої служби та міськвиконкому попередили, що це не єдине рішення суду, за яким гаражі на цій ділянці зноситимуть.

 

Мирослава Павлусенко, власниця одного з гаражів, відстоювала сою власність до останнього. Жінка була в такому відчаї, що готова була себе спалити. Мирослава Павлусенко принесла пляшку бензину і в будь-яку хвилину могла підпалити чи себе, чи гараж, або навіть тих, хто прийшов виконувати рішення суду.

Робітникам і представникам влади люди сказали, що в гаражі є балони з газом, і якщо його «болгаркою» різати, іскра може спровокувати вибух. Тоді представники виконавчої служби викликали пожежників та підйомний кран.

– У 2009 році ми оформляли цей гараж, – казала Мирослава Павлусенко, коли представників влади ще не було. – Був суд, і я з юристами тоді питання залагодила, а зараз його знову піднімають. У перший рік я заплатила 1440 гривень за користування своїм же гаражем, а зраз потрібно віддати 2-2,5 тисячі. Де звичайному пенсіонеру взяти ці гроші? Коли я вступила у кооператив – платити перестала. За умовами «Архітектурно-будівельного сервісу» люди, що користуються гаражем, не тільки мають платити за гараж і за землю, а ще й зобов’язані демонтувати його у будь-який час, коли про це попросять. Виходить, ми витрачаємо стільки грошей, а вони в будь-який час можуть гаражі знищити!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я