На голову рух АНТИКОРУПЦІЯ й ЛЮСТРАЦІЯ Беркутівець, який розганяв Майдан, керує спецпідрозділом у новій поліції! ЯКА люстрація?

Беркутівець, який розганяв Майдан, керує спецпідрозділом у новій поліції! ЯКА люстрація?

176
0

Схоже, Аваков вже зовсім забув, ЯК прийшов до влади, а також про Закон щодо люстрації… Й далі розповідає казки про оновлену поліцію! А тим часом… Командир київського полку поліції особливого призначення Руслан Цикалюк раніше служив у “Беркуті” та брав участь у розгоні учасників Євромайдану.

Нині діючий полк особливого призначення був створений на базі “Беркуту”, у якому Цикалюк служив до його ліквідації…

“Громадське” проаналізувало відео та фото розгону протестувальників у ніч на 30 листопада 2013 року. На них чоловік, схожий на нинішнього командира полку поліції особливого призначення Руслана Цикалюка разом із іншими спецпризначенцями бере участь у розгоні протесту.

Сам Цикалюк, ясна річ, заперечує факт свого перебування на місці розгону.

Журналісти звернулись до компанії, що займається портретною експертизою, і її результати свідчать про те, що людина на зображеннях – саме Руслан Цикалюк!

“Щонайменше два правоохоронці, які відмовилися називати свої імена, повідомили “Громадському”, що Цикалюк був у ніч розгону на Майдані, або впізнали його на відео”, – йдеться у матеріалі.

Начальника Головного управління Національної поліції у Києві Андрія Крищенка попросили прокоментувати вказану інформацію, проте він заявив, що це питання до слідства, а не до поліції.

“Його не притягнуто до кримінальної відповідальності, він не відсторонений від служби”, – наголосив Крищенко.

Руслан Цикалюк, командир полку поліції особливого призначення

Руслан Цикалюк, командир полку поліції особливого призначення

У прокуратурі лише повідомили, що Цикалюка допитали як свідка у низці кримінальних проваджень стосовно злочинів проти Майдану, інших деталей відомство не надало.

Журналісти також звернулись за коментарем до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, утім очільник МВС відмовився давати коментар стосовно “Беркуту”, попросивши охоронців прибрати журналістку, що задавала йому питання.

Нагадуємо:

  • “Беркут” існував як підрозділ міліції особливого призначення при обласних МВС України з 1992 року. Після подій Революції Гідності антинародний “Беркут” розформували за наказом від 25 лютого 2014 року, який підписав тодішній в.о. міністра внутрішніх справ Арсен Аваков.
  • У листопаді до суду направили справу колишніх “беркутівців”, які досі служать у поліції.
  • ТО ДЕ ТА ЛЮСТРАЦІЯ, Аваков?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я